Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Takiej szkody na psychice, jaką mi wyrządzili ludzie spod tagu #przegryw nie wyrządzili mi nawet normiki i julki
Jestem raczej brzydki z urody, taki typowy 2,5/10 - końska morda, zakola, p---y pod oczami ofiary, cofnięta szczęka, dodatkowo z charakteru jestem nudziarzem. Taki pakiet pozwolił mi bez żadnych przeszkód uchronić prawictwo przez 26 lat życia i nic się nie zapowiada, by miało się to zmienić. Znajomych też żadnych nie mam, tak sobie tylko pracuje 8h za 2,5k, wracam do domu (mieszkam z rodzicami), gram w gry i idę spać. Mnie to ogólnie pasowało, błędem było wchodzenie na ww. tag #przegryw, no nie powiem, po tym gdy przeczytałem, że takich jak ja jest więcej, trochę się w to wciągnąłem. Problem w tym, że najwięcej jadu na przegrywów rzucanych jest przez innych przegrywów, to na tym tagu dowiesz się, że jesteś ludzkim śmieciem, twoje życie to wegetacja i magik to najlepsze rozwiązanie problemu. Rozumiecie to? Ja sobie normalnie żyje, prowadzę życie samotnika, mam niewielkie wymagania, więc te 2,5k mi wystarczy i jeszcze stówkę czy dwie zaoszczędzę co miesiąc, uśmiecham się gdy słyszę ptaki za oknem, gdy babcia zadzwoni spytać co porabiam, a tu ktoś próbuje mi wmówić, że to nie życie i pisze to nie normik, czy chad, ale drugi przegryw. Człowiek wpada w depresję, zaczyna wierzyć w to, że w sumie to prze#ebał życie i jego sens istnienia jest zerowy. To już naprawdę wolałem ten normicki #bluepill bo tam przynajmniej człowiek nie zasypia ze łzami w oczach, że to już koniec. Na tagu #przegryw zamiast się wspierać, pokazywać normikom, że nasze życie też jest normalne, że życie samotnika to nie koniec świata, że bez piątkowych imprez u znajomych da się wesoło spędzać weekend, to jedynie przyznajemy normikom rację, że jeśli oni nas nie lubią, to my siebie też lubić nie możemy. To trochę moja wina, że tak długo siedziałem na tym tagu, bo jestem osobą dość uczuciową, mocno biorę do siebie to co ktoś napiszę i jak ktoś piszę o takich jak ja w tak bezduszny sposób, to najzwyczajniej w świecie jest mi przykro.
#gorzkiezale #depresja #oswiadczenie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6089b613df02be000aefee9f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

prawieZeKatolik: To samo. Były przegryw here. Dwa lata spędzone na tagu i po grupkach typu mgtow zryły mi beret niemiłosiernie.
Teraz doszedłem do siebie, przestałem się karać za swoje emocje, doedukowałem się z filozofii (polecam tomizm) i zacząłem terapię (problemy u mnie zaczęły się wiele wcześniej).
Nawet z jakąś częścią blackpillu się zgadzam, ale traktuję to bardziej jako opis tendencji zachodzących w określonych warunkach, niż jako opis rzeczywistości typu "zawsze tak
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Kozikiewicz: dosłownie jest o tym post, że anonek spokojnie egzystował sobie w swoim przegrywowym życiu, wmiare zadowolony z tego co ma. Po tym jak wszedł na tag, psycha mu się z-----a i stał się poprostu nieszczęśliwy, a niczego nie zyskał.

Problem nie jest jak jest się w dupie, tylko jak człowiek zaczyna się w niej urządzać, czyli tak jak sam mówisz jak ludzie z tagu. A jak człowiek nie podejmuje
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: Alez ja nie mowie ze kazdy musi. To Ty mnie atakujesz za to ze twierdze tylko iz nalezy sie kierowac wlasna opinia, jesli chodzi o szczescie. Malo tego NIGDY tu nie atakowalem nikogo z tagu. Wrecz popieram teze ze zycko jest w c--j niesprawiedliwe. I wielu na tym cierpi, malo tego z tego cierpienia staja sie zgorzkniali i zlosliwi. Natomiast czesto-gesto nie mieli na to wplywu. Ale nalezy zachowac
  • Odpowiedz
@Diamond-kun Akurat to nie jest zachowanie "ekskluzywne" dla jednego tagu. Jak podzielisz się na wykopie czymś co nie jest w 100% perfekcyjne, to zawsze znajdzie się jakiś frustrat który będzie się chciał wyżyć.
  • Odpowiedz
KiedysMialemKontoNaPrzegryw: @Diamond-kun: co ty piszesz, przeciez OP urzadzil sie w dupie i ma zal do #przegryw ze ludzie z tagu uswiadomili mu, ze prowadzi zycie robaka
@Kozikiewicz: w punkt anonku, żałosne sa te proby przekonywania, ze to czytanie #przegryw sprawia, ze iz wpadasz w przegryw XD jakieś 99% ludzi przyszlo tutaj bo już wczesniej przegrali zycie. Tak bylo u mnie, przegrywalem mocno zycie
  • Odpowiedz
@Kelius

Frustraci, którzy gardzą relacjami damsko-męskimi a potajemnie marzą, by w takich się znaleźć

Jakbyś był w sytuacji całkowitej samotności to tak samo byś spiewal razem z przegrywami
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Lepiej ze zauważyłeś to późno niż wcale. #przegryw na wykopie to jeden z gorszych raków/ścieków jaki można spotkać w internecie. Potrafią się srać do wszystkich i o wszystko byle by tylko wyszło na ich i mogli się taplać w swoim s----------m jestestwie
  • Odpowiedz
@Kelius

Blackpill w obecnych warunkach dobrobytu jest oczywiście prawdą, ale dla samotnika zupełnie nieistotną. 

Jak może być nieistotny jeżeli wyjaśnia przyczyny niepowodzeń?
  • Odpowiedz
@Niedobry

Fajnie ze masz swoja droge i ani s--s ani zwiazki na sile nie dadza wszystkim szczescia. ( ͡º

Tylko to nie jest tak, że on chce takiego samotnego życia, tylko jak większość przegrywow nie ma wyboru
  • Odpowiedz
@Diamond-kun:

dosłownie jest o tym post, że anonek spokojnie egzystował sobie w swoim przegrywowym życiu, wmiare zadowolony z tego co ma. Po tym jak wszedł na tag, psycha mu się z-----a i stał się poprostu nieszczęśliwy, a niczego nie zyskał.


To nie świadczy o tym, że tag niszczy użytkowników, tylko, że siedziała na nim osoba, która siedzieć na nim nie powinna. Bo jak każdy tag, jest on adresowany do specyficznej grupy ludzi i on nie był grupą docelową (tak to nazwijmy) to źle się tu czuł. Bo tag nazywa się "przegryw" co już samo w sobie sugeruje, że jest dla ludzi z jakimś poczuciem przegranego życia, a nie do całkiem szczęśliwego gości zadowolonych z tego co mają. On powinien siedzieć na tagu "spoko życie samotnika" czy coś w tym stylu, a nie na #przegryw. To oczywiste, że na tagu jest mnóstwo negatywnych treści, ale przede wszystkim tam powinni siedzieć ludzie, którzy mają już wystarczająco p--------e i ich to nawet nie rusza. Bo takich ludzi ten tag w dół na pewno
  • Odpowiedz