Wpis z mikrobloga

i co w tym złego?


@Ogau: Nie ma w tym nic złego, tak jak nie ma nic złego w tymczasowych paszportach covidowych pod warunkiem że założymy że wszystkie te nowe regulacje nie zostaną w przyszłości wykorzystane do stworzenia systemu punktowego na wzór Chińskiego scoringu.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
i co w tym złego?

@Ogau: ja Ci wyjaśnię tak jak mnie to wyjaśnił na studiach zacny wykładowca:

Wolność różni się od dowolności tym że przy dowolności przechodzisz na czerwonym i nikogo to nie interesuje, przechodzisz gdzie chcesz, robisz co chcesz, idziesz wzdłuż drogi między
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sok_Mandarynkowy: masz konto w banku (płacisz kartą), używasz telefonu/komputera z dostępem do internetu, używasz aplikacji, masz konto na wykopie a masz andaluzje do paszportu covidowego? Fajnie
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@kupczyk: I wszystko to może natychmiast porzucić, to jego wybór.

Plus to sa dane rozproszone. A paszport zamieniony w social credit będzie kumulował wszystkie dane + będzie stale rozszerzany.

Argument inwalida.
  • Odpowiedz
@Ogau: Dziś ograniczą prędkość samochodu, jutro stwierdzą że jednak samochody w prywatnych rękach to zło (bo w sumie tak jest - zanieczyszczają środowisko i ogólnie ludzie są nieodpowiedzialni) to w ogóle nam je zabiorą i będziesz miał tylko komunikację publiczną. Pamiętaj, że nie możesz wiecznie dokręcać śruby bo zerwiesz gwint.
  • Odpowiedz
@wladyslaw-krakowski: @DunningKruger: @Chuseok: ograniczenie prędkości samochodów to wzrost mojego bezpieczeństwa. Szczególnie w naszym bantustanie to powinno zostać wprowadzone natychmiastowo. Pojeździjcie oszołomy po kraju, gdzie przepisów się przestrzega i zobaczycie ile przyjemniej się jeździ.
  • Odpowiedz