Wpis z mikrobloga

Nawet mi was nie żal, nie jesteście w stanie zrozumieć potencjału tej inwestycji xDD



Ogłoszenie tylko dla inwestorów, którzy mają już przynajmniej 1 mieszkanie inwestycyjne! Inni nie zrozumieją potencjału tej inwestycji zatem proszę nie tracić swojego i mojego czasu i nie czytać tego ogłoszenia. Jako pośrednik i osobiście również inwestor, który sam zakupił tutaj 3 lokale dla siebie nie mam czasu tłumaczyć i przekonywać kogoś, że jest to dobra inwestycja. Kto jest w temacie to zrozumie.


#pdk #krakow #patodeweloperka
scart660 - Nawet mi was nie żal, nie jesteście w stanie zrozumieć potencjału tej inwe...

źródło: comment_1619635374jY0S5OSXup8KNlTumS6pCe.jpg

Pobierz
  • 12
@scart660:

i nie podlega pod normalne prawo budowlane

Nie spełnia wymogów jako lokal mieszkalny (istnieje możliwość przekształcenia jeśli spełnia - ten akurat jest za mały), co nie oznacza, że nie może istnieć i być wykorzystywany.


W sumie to nie wiem czy można wynajmować lokal użytkowy do celów mieszkaniowych, na pewno można pod biura.
@scart660: wydaje mi się że tu już latały ogłoszenia tego typa sądząc po lokalizacji i stylu - brzmi jakby mu jednak #!$%@? szła sprzedaż tej abominacji xD

@goferek: to jest Żelazna - tuz przy Cmentarzu Rakowickim, jak się wjeżdża na estakadę (rogatki) - trzeba przyznać że blisko rynku, ale okolica okrutnie #!$%@? - ani sklepu, ani parkingu, ani przystanku pod blokiem, ani nie ma co zjeść, ani na co popatrzeć