Wpis z mikrobloga

Kurka, jednak zmiana trybu życia na zdrowszy się opłaca, wywaliłem z diety smażone i śmieciowe żarcie, dodatkowo dodałem sporo ruchu (godzinka biegania dziennie + trening od fizjo + sesje z beat saber) i jednak da się zbić zły cholesterol oraz triglicerydy bez satyn

Na foto wyniki około 40 dni temu i na dole aktualne, wiem że jeszcze sporo pracy aby było lepiej :)

#zdrowie #dieta #chwalesie #cholesterol #beatsaber #lekarz #mikrokoksy #wygryw
drakan8 - Kurka, jednak zmiana trybu życia na zdrowszy się opłaca, wywaliłem z diety ...

źródło: comment_1619615300YwvueO6fUrqMpv8uXX1LbH.jpg

Pobierz
  • 12
@anonymous_derp: Krzywą cukrową, ogólnie takie było podejrzenie lekarza, finalnie to chyba efekt częstego popijania w poprzednim roku, ładowania w siebie tony fast foodów + siedzenia na dupie cały dzień, rok temu miałem podobne wyniki tzn triglicerydy ponad 400 + zły cholesterol, tylko wtedy to olałem
@drakan8: Szkoda, że nie zrobili insulinowej, bo cukrowa się psuje dosyć późno. Najpierw leci insulina, potem cukier po obciążneniu, dopiero na konieć glikemia na czczo. W każdym razie, dobrze, że coś robisz. Napisz, jak zejdziesz z TG poniżej 150 mg/dl. ( ͡° ͜ʖ ͡°)