Wpis z mikrobloga

Pograłem dwie godziny no i jakoś tak strasznie chaotyczne jest to fabularnie przedstawione. Relacja z Jackiem wzięła się z dupy, nagle stali się super kumplami. Wydzwaniają do mnie jakieś obce osoby o których nic nie wiem. Do tego nie ma nic nowego czego bym już nie widział na tych trailerach i gameplayach. Dialogi w porównaniu z tymi z wiedźmina są cienkie jak sik pająka. No i miasto które mimo wizualnej zajebistosci jest nudne jak cholera. Dam szansę tej grze ale czy ją skończę to zależy tylko od tego jak mnie porwie fabuła.
#cyberpunk2077
  • 37
Jackie przenikający przez windę, nawiedzone okno itd.


@Kosmox30: ja miałam chyba wszystkie takie dziwne bugi, ale za to gra wysypała się do pulpitu tylko dwa razy przez 140 h i nie było żadnego problemu z płynnością, a nie mam jakiejś super karty xD nawet T-pose miałam tylko parę razy
@Exenex: Ta gra ma to do siebie że większość takich rzeczy NIE pojawia się u 100 % graczy. W szoku byłem jak oglądałem filmiki z błędami które u mnie się nie pojawiły. Teraz wiadomo żę jest to dosyć specyficzne. Błąd MOŻE się pojawić.

Śmierć Jackiego miałem na 1.04 - był chip więc od początku było OK
@Exenex: DLA PC to słaby dysk :) plus jest pod USB. Dyski NVME dziś są ponad 20 razy szybsze ( transfery rzędu 4 GB/s v 180 mega/s ) od bardzo dobry HDD. O czasach dostępów nie wspomnę, bo to już idzie w tysiące razy szybciej.
@cin123654 Sam gram na SSD i dla ciekawości ostatnio zainstalowałem CP na HDD. Nie zauważyłem dużo zmian, poza tym, że na SSD miałem krótsze loading screeny. Samochody i NPC tak samo doczytywały mi się na moich oczach zarówno na SSD i HDD. Winą jest tutaj #!$%@? silnik gry, który nie nadaje się do tworzenia ogromnych światów. Na każdym miejscu walczy on o dostępną pamięć i nie ogarnia zasięgu renderowania. Wystarczy, że podczas
@EnJoyyy: TU się zgodzę, ALE - w wersji do 1.1 było widać różnicę - szybkie dyski dawały sobie lepiej radę

Wyszło 1.1 popier... coś z doczytywaniem na każdej platformie ( może kolejność doczytywania, aby skryty najpierw się załadowały a NPC, samochody itd na samym końcu)

Nie mniej, mając gry na min SSD ( a najlepiej na NVME ) nigdy już człowiek nie wróci na HDD
@EnJoyyy: Gdyby mi się źle grało na HDD to też bym przerzuciła na SSD, ale po co mam zajmować na nim miejsce. Na szybszych loadingach i tak mi nie zależy - ale wiadomo, CP potrzebuje sprzętu z najwyższej półki i to takiego, którego nie tworzy AMD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Exenex: najdziwniejsze, że ja, wielki hejter, nie miałem tego buga i to grając na premierę xD. Ale spoko, miałem wszystkie inne popularne jak Jackie przenikający przez windę, nawiedzone okno itd.

@Kosmox30: też tego nie miałem, a widziałem go wtedy wcześniej u jakiegoś youtubera i trochę na niego czekałem ale u mnie zadziałało ( ͡° ʖ̯ ͡°)