Wpis z mikrobloga

coś potrafisz poza wstawieniem mema z brainletem?


@annavedma: Ale czy ja się zapisywałem tutaj na jakąś naukową dyskusję? Napisałem, że mam to w dupie a spoceni kowidianie zamordyści próbują mnie siłą zaciągnąć na szczepienie ( ͡º ͜ʖ͡º)
ze smarowanie się kałem

jak naukowiec z youtube każe zjesć gówno


@wladyslaw-krakowski @ActiveekHere: co Wy macie z tym gównem xD Jakiś fetysz czy co?

Napisałem, że mam to w dupie a spoceni kowidianie próbują mnie siłą zaciągnąć na szczepienie ( ͡º ͜ʖ͡º)


@ActiveekHere: Nie najlepiej to o Tobie świadczy, no ale taki wątek pozwala zawsze dać na czarno kilku szurów.
@annavedma:

co Wy macie z tym gównem xD Jakiś fetysz czy co?


Rzeczone "gówno" to przejaskrawiony przykład manipulacji społecznej. Ta "walka z maseczkami" za którą nas tak covidianie wyśmiewacie jest idealnym tego przykładem. Jak pan niedzielski nakazuje ich założenie pod groźbą konsekwencji prawnych to ci sami covidianie wyzywają od szurów, tych co nie noszą maseczek. Jak pan niedzielski powie że od 15 maja nie trzeba nosić maseczek na dworze i zostanie
@wladyslaw-krakowski: A wsadź sobie swój chłopski rozum w dupe szurze!! Jestem dumnym zaszczepieńcem, nadczłowiekiem, na mocy mojego kowidowego paszportu zsyłam cię do gułagu, obejrzałem wszystkie filmy nauka to lubię na youtube, więc mam 100000 IQ.

( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@robertx:
Oj dzieci niby coś tam wiecie. Coś tam dzwoni. Ale dużo jednak jest sprzecznych informacji i faktów.

Nie wiemy czy szczepionka jest w 100% zdrowa. Nie wiesz tego nigdy. Żaden lek nie daje Ci takiej gwarancji. Z obecną wiedzą - dalej ryzyko poszczepienne jest mniejsze niż ciężkie przechorowanie covid. Co do czasu powstania tejże szczepionki to już naprawdę bez komentarza. Ile razy można to wyjaśniać?
@PiersiowkaPelnaZiol: Nie wymagajmy od prostych ludzi o prostych głowach bardziej zaawansowanej analizy faktów czy tego żeby poczytali coś z wiarygodnych źródeł ( ͡° ͜ʖ ͡°) . Dla nich każdy wykształcony człowiek to owca albo beneficjent zysków ze szczepionek, szczepionki nie zostały przebadane (mimo ze zostały, ale po co się skupiać na takich szczegółach skoro można uwierzyć „niezależnym” mediom i ludziom spoza „grupy interesów”). Podobnie z czasem opracowania,
@RedBaron: O koronacelebrytach nie ma co dyskutować. Jakbyś prywatnie porozmawiał ze zwykłymi lekarzami, którzy na co dzień muszą się mierzyć z zaistniałą sytuacją, to byś tak nie pisał.
@ropppson: dlaczego komuś miałoby zależeć na wyludnieniu świata, zamiast tworzeniu masy siły roboczeń i jednocześnie zbytu? Jak wybijesz ludzi, to kto będzie kupować Twoje produkty?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
A ASTRA ZEneca hurrr


XD #!$%@? z tego że w Anglii zaszczepiono samych emerytów i na 1mln było tylko 6 zakrzepów XD

@PiersiowkaPelnaZiol: nie no, 40 przypadków zakrzepicy na 17 mln podanych dawek. Mamy tu do czynienia z ultra groźną szansą 0,0002 proc na ZAKRZEPICE. TAK - DWIE DZISIĘCIOTYSIECZNE SZANSY TO NIE PRZELEWKI xD