Wpis z mikrobloga

Jak byście się zastanawiali jak wygląda w praktyce to "wygenerowanie emocjonalnego zapotrzebowania na szczepionki" to to co się odwala dzisiaj pod tagiem #koronawirus jest świetnym przykładem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 119
  • Odpowiedz
dalej ryzyko poszczepienne jest mniejsze niż ciężkie przechorowanie covid.

@PanMuchomorek: nie dla osób do 29 roku życia, ryzyko zwiazane z przechorowaniem graniczy z zerem, można sobie czekać na tyle informacji o szczepionkach ile się chce, szczególnie ze zaszczepieni mogą dalej zarażać.

@PiersiowkaPelnaZiol: odniesiesz się do argumentow czy będziesz siał puste frazesy o dezinformacji? Oficjalne stanowiska rzadow zmieniają się co tydzien, w mediach materiały o wywożeniu metalowych sarkofagów ciężarówkami
  • Odpowiedz
@DunningKruger: Pokażesz źródło tej grafiki? Z tego co wiem proces kliniczny został zredukowany bo np: momentalnie zgłosiło się pare tysięcy ochotników na te badania gdzie zwykle trwa to miesiące/lata.
  • Odpowiedz
Nie wiedziałem. Wyślij źródło.

W 2020 było mniej hospitalizacji w związku z COVID niż w 2020? Z #!$%@? spadłeś?


@norivtoset: mówię o wszystkich hospitalizacjach. Dane z NFZ.
  • Odpowiedz
@PiersiowkaPelnaZiol: odniesiesz się do argumentow czy będziesz siał puste frazesy o dezinformacji? Oficjalne stanowiska rzadow zmieniają się co tydzien, w mediach materiały o wywożeniu metalowych sarkofagów ciężarówkami ale to nie jest dezinformacja, a jeśli jest to przypadkowa i nie ma z pewnością ukrytego celu XD


@YodaMonster: nie mówię o tym co nasz rząd #!$%@? ale o negowaniu wirusa
  • Odpowiedz
@norivtoset: kurde, co wy macie z tym podawaniem wszystkiego na tacy? Źródło, źródło, źródło, jak mantra. Masz internet również, poszukaj. Z całym szacunkiem, ale nie zapisuję sobie w zakładkach wszystkich stron, które odwiedzam.

Może to wybijać z odwołanych zabiegów itd.


Może, ale różnice były zbyt duże by to z tego wynikało.
  • Odpowiedz
@Krupier: XDDDDDDDDDDD klasyka. Ty coś twierdzisz i to ty masz obowiązek to udowodnić. Jeśli tego nie robisz to twoje tezy maja taka sama sile jak ja bym ci powiedział ze istnieją krasnoludki.
Nie będę szukał bo skąd wiem ze trafie akurat na to co ty? Także jeśli nie chcesz wyjsc na glupolka to pokaz te źródło żebym mógł sprawdzić jego wiarygodność.
  • Odpowiedz
XDDDDDDDDDDD klasyka. Ty coś twierdzisz i to ty masz obowiązek to udowodnić. Jeśli tego nie robisz to twoje tezy maja taka sama sile jak ja bym ci powiedział ze istnieją krasnoludki.


@norivtoset: ale skąd założenie, że ja w ogóle chcę cokolwiek ci udowadniać? Przedstawiłem fakty, czy w nie uwierzysz to już nie moja broszka.

Nie będę szukał bo skąd wiem ze trafie akurat na to co ty? Także jeśli nie chcesz wyjsc na glupolka to pokaz te źródło żebym mógł sprawdzić jego
  • Odpowiedz
nie dla osób do 29 roku życia, ryzyko zwiazane z przechorowaniem graniczy z zerem, można sobie czekać na tyle informacji o szczepionkach ile się chce, szczególnie ze zaszczepieni mogą dalej zarażać.


@YodaMonster: Oprócz śmierci są też inne problemy - zwłóknienie płuc, brak smaku, innych możliwe że ciągle nie znamy. W życiu kieruję się nie tylko tym, żeby nie umrzeć, ale też żeby być szczęśliwym i nie cierpieć. Złapanie COVIDa miało by działanie odwrotne.

Oficjalne stanowiska rzadow zmieniają się co tydzien, w mediach materiały o wywożeniu metalowych sarkofagów ciężarówkami ale to nie jest dezinformacja, a jeśli jest to przypadkowa i nie ma z pewnością ukrytego
I.....e - > nie dla osób do 29 roku życia, ryzyko zwiazane z przechorowaniem graniczy...

źródło: comment_1619614622CBVdfIgn7LwDlnXPJ4sSLi.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ciekawi mnie jaki masz interes w sianiu dezinformacji i zniechęcaniu ludzi do szczepień


@PiersiowkaPelnaZiol: ja odpowiem za siebie: nikogo nie zniechęcam ale zależy mi na uczciwym przedstawieniu palety ryzyka i beneficjentów. Jestem przeciwny przymusowi, segregacji, przymusom pośrednim.

To nie tylko szkodliwe ale nieologiczne
  • Odpowiedz