Wpis z mikrobloga

Był już projekt "Adrian the normie" https://www.wykop.pl/wpis/56332041/projekt-adrian-the-normie-wszyscy-wiemy-jak-latwo-/

Był projekt "Oskar the chad" https://www.wykop.pl/wpis/56689285/projekt-oskar-the-chad-podsumowanie-jako-fake-chad/

No to teraz przyszła pora na projekt "Mirek the incel" - zobaczymy ile like-ów i par a także umówionych randek będzie miał mężczyzna 3/10 i wzroście poniżej przeciętnej 170-180 cm, po dwóch tygodniach.

Trzymajcie kciuki za przegrywa ()

#przegryw #blackpill #rozowepaski #logikarozowychpaskow #blackpillraw #niebieskiepaski ##!$%@? #tinder #incel #blackpill #badoo
B.....W - Był już projekt "Adrian the normie" https://www.wykop.pl/wpis/56332041/proj...

źródło: comment_1619547438LQnLtj5noKkI20nU2lizxa.jpg

Pobierz

Czy popierasz moje eksperymenty na Tinderze?

  • Tak 74.5% (996)
  • Nie 25.5% (341)

Oddanych głosów: 1337

  • 128
@Nasty_007:

moim zdaniem te eksperymenty są spoko tylko powinieneś robić większą selekcje lasek mimo wszystko. Nie mówię ze muszą być z topu ale lajkować jakichś oversize +30kg nie ma sensu.

Przecież to jest mega sensowne, ponieważ meżczyźni na tinderze lajkują niemalże wszystkie kobiety XD
@Nasty_007: dobra dobra, ankieta na wykopie ankietą na wykopie, a atencja i wywalone ego się nie bierze znikąd. I co oznacza selekcja? Równie dobrze może oznaczać lajkuje wszystkie poza totalnymi brzydulami i ulańcami
@Blackpill_RAW: Twój profil jest dla mnie bardzo ciekawy i trochę zagadkowy. Przy eksperymencie Adriana Normie mówiłeś, że go "moggujesz", a był on 5,5/10 w Twojej skali. Po sposobie pisania można stwierdzić, że niegłupi z Ciebie gość. Jakoś nie chce mi się wierzyć w Twój przegryw. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kiedyś chyba napisałeś, że jakaś panna w biurze o Ciebie pytała, o ile dobrze pamiętam. :P Jak Ty
@Blackpill_RAW anon, o ile szanuję Cię za ogół działalności na wykop oraz własny looksmaxing to w tinderowych eksperymentach (czyli również tu) pomijane są zawsze zakłócenia będące wynikiem działania algorytmu tej aplikacji
@Blackpill_RAW: takie wyniki jak Twój oskar to laska 5+/10 robi jeszcze szybciej, przecież faceci również patrzą na wygląd a spermią 100x bardziej. Ile lasek oskarowi zgodziło by się na seks na pierwszym spotkaniu? A zrób profil z taka Juleczką 10/10 to zobaczysz jakie wyniki zrobisz.
@BulgarskiTaboret: gość jest nieprzystosowany do życia w społeczeństwie, żaden wygląd mu nie pomoże. Pamietam jak przypadkiem natknąłem się na jeden z jego starszych wpisów, gdzie napisał coś w stylu "jak dziecko ma do wyboru naleśniki albo kawior, to wiadomo, że wybierze ten drugi". Inaczej to ujął ale to był dokładny sens tego zdania. Jak bardzo trzeba nie mieć kontaktu ze społeczeństwem by myśleć, że jakiekolwiek dziecko ruszy kawior kijem przez szmatę
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@BulgarskiTaboret: Ja jestem raczej volcelem. Nie mam dużych potrzeb towarzyskich i brak jakichkolwiek potrzeb związkowych. Nigdy jakoś nie ciągnęło mnie szczególnie do kobiet ani ogólnie do ludzi. Dlatego też nigdy do żadnej nie tryhardowałem gdyż uważałem to za coś poniżającego (i teraz po blackpillu wiem, że robiłem słusznie). Mi jest bardzo dobrze samemu dlatego nie uważam się za przegrywa. Mam wszystkie potrzeby życiowe zaspokojone. A atencję od różowych jakąś tam miałem
@Blackpill_RAW: W sumie Twoje eksperymenty coś tam pokazują, chociaż są robione totalnie pod tezę. No i Tinder nie jest za dobrym miejscem na zaczynanie relacji z babami przy takiej dysproporcji płci:

https://www.wykop.pl/link/6051383

Chociaż nie powiem, ilość par chada zaskoczyła xD O takiej liczbie mogłem pomarzyć.
Zastanawia mnie tylko jedno. Jak ja, manlet 170cm ( chyba tak to nazywacie), mogłem sobie radzić na Tinderze? Kilka lasek pisało nawet jako pierwsze. To Twoim
@Blackpill_RAW: Oczywiście. Po kiego miałem to ukrywać, lepiej było odsiać na początku laski, które nie chciałyby krasnoluda.

Miałem za to dobre fotki, z których przynajmniej dwie wskazywały pośrednio na posiadanie hajsu. Oraz mocno śmieszkowy opis, w którym też jednym zdaniem wyśmiałem swój wzrost, aby pokazać ,,hehe dystans”.

I tak się zastanawiam czy może w regionie którym mieszkam laski są mniej wybredne z racji na dużą konkurencję ze strony Ukrainek, czy jaka
@Blackpill_RAW: Kilka ons, jeden fwb który utrzymywał się dopóki dziewczyna jakiegoś beciaka nie znalazła. Serio typek jest wręcz podręcznikowym simpem z dobrym zawodem, aż za głowę się łapałem widząc jego zachowania i jej zimne reakcje na nie.

Co do twarzy - nawet teraz przy kilku nadprogramowych kg słyszę czasem, że jestem przystojny. Dwa lata temu, jak byłem w miarę wysportowany, to słyszałem to dość często od dziewczyn, czy to przyjaciółek czy
@Blackpill_RAW: A może to kwestia tzw mrocznej triady? Dwóch psychologów stwierdziło, że mocno przejawiam takie cechy i mogę się z tym zgodzić. Wmawiali mi też psychopatię, ale z tym nie zgadzam się absolutnie. Może odczuwam mniej, ale uczucia mam.

Faktem jest jednak, że powierzchownie jestem bardzo urokliwy i zajmujący. Wyznaję też filozofię ,,po trupach do celu”. Metaforycznych trupach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jakoś od gówniarza wiem jak