Wpis z mikrobloga

@FxJerzy: Nie znam się jakoś bardzo. Ja kopie ETH, bo podobno lepiej kopać ETH i wymieniać na DOGE. Kopie przez https://unmineable.com/ to jest pool, mają 1% fee jak chcesz zmniejszyć o 25% to mam kod zasl-2j9x. Ogólnie polecam, podobno sprawdzeni, mają automatyczne wypłaty co 4h. Jeszcze nie mam tyle, żeby wypłacić (wypłata jest od 0.016 ETH), ale mogę wrócić z info za około miesiąc jak będę miał.
@FxJerzy: Ja kopie. Dobijam za 2h do 30 DOGE z unmineable i więcej nie kopie. Po prostu się nie opłaca jak nie masz ASICowej koparki. A że kopie na swoim 2070S to 30 DOGE osiągnąłem chyba w tydzień (PC nie pracuje dzień w dzień). Jak chcesz kopać to lepiej zainwestować w cloud mining, albo wymień hajs bezpośrednio na DOGE.
@FxJerzy: Kopie koparką T-Rex. Wcześniej używałem NPlusMiner, ale działało słabo i na dodatek odprowadzało jakiś złodziejski % do dewelopera. Uruchomiłem więc tą koparkę manualnie, którą program mi uznał za najlepszą i kopie bezpośrednio na poolu unmineable bez zapłaty devom koparki NPlusMiner. Zyski #!$%@? jak barszcz, dlatego dobijam 30 DOGE i wywalam. Już chyba jak uparty jesteś na to kopanie to zostaje Ci wypożyczenie maszyny do kopania albo kupno tych koparek na
@FxJerzy: Konkretnego - nie. Antminery najlepiej się spiszą w tym zadaniu, jednak pełna jednostka jednostka kosztuje trochę ponad 3k PLN. Te ASICowe minery na USB są śmieszne i raczej to wyrzucenie hajsu w błoto. Obecnie więcej za prąd zapłacisz niż będziesz miał uzysku z kopania. Lepiej nie skupiać się na kopaniu, kupić DOGE póki tanie i trzymać. Potem koło dolara sprzedać (ewentualnie dalej trzymać jak ktoś nie chce realizować zysków) i