Wpis z mikrobloga

Jerzy Urban idol naszych neuropków (ʘʘ)

Nie zaprotestował przeciwko nagonce Ministerstwa Spraw Wewnętrznych kierowanego przez gen. Czesława Kiszczaka na osoby homoseksualne w latach 80. W 1986 pytany o akcję „Hiacynt” w wywiadzie dla amerykańskiej prasy zaprzeczył, jakoby kiedykolwiek miała ona miejsce.

1992 senator Ryszard Bender określił Urbana mianem „Goebbelsa stanu wojennego” w programie telewizyjnym Dekomunizacja po polsku]. Sprawa trafiła do sądu. Bender zarzekał się, że jedynie porównał propagandę Urbana i Goebbelsa i nie miał zamiaru obrazić byłego rzecznika rządu[. Sąd badał sprawę przez 13 lat. W 2005 Sąd Najwyższy wydał ostateczną opinię, utrzymującą wyrok Sądu Apelacyjnego w Lublinie z października 2004. Było to jednoznaczne z uznaniem, że Bender miał prawo porównywać Urbana do Goebbelsa w zakresie stylu uprawianej propagandy.

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Jerzy_Urban

#4konserwy #bekazlewactwa #neuropa #lewackalogika #lgbt #polska
Pobierz c.....t - Jerzy Urban idol naszych neuropków (ʘ‿ʘ)

Nie zaprotestował przeciwko nag...
źródło: comment_1619515569s9UlImmahnOa6IbgSzZ2Ul.jpg
  • 48
@crest hmmm ...nigdy się nie spotkałam na wykopie, żeby ktoś wychwalał lub podziwiał Urbana. W sumie to on chyba nikogo nie obchodzi. To ten śmieszek, który prowadzi fanpage "Tygodnik Nie" fajnie punktuje dzisiejszych rządzących i to prędzej jego można nazwać idolem młodych. Urban się nie liczy. Stary dziad, który pewnie nawet nie ma pojęcia, co się dzieje na FB lub Twitterze na koncie tygodnika.
@crest:

nigdy popierałem nagonķę Ministerstwa Spraw Wewnętrznych kierowanego przez gen. Czesława Kiszczaka na osoby homoseksualne w latach 80


Nie twierdziłem nigdzie, że popierałeś, po prostu nie uwierzę, że w jakikolwiek sposób przeszkadza ci, że ktoś nie zaprotestował przeciwko niej albo, że to tuszował. To do ciebie kompletnie niepodobne.
ten uszaty gościu ruchał twoich i moich rodziców i dziadków w dupe a wykopowy milenialsik na to "kiedy to było tysiąc lat temu" bo uszaty grubas robi śmieszne filmiki na yt xD, ten gościu powinien siedzieć


@Springfield: A to przepraszam wina milenialsow, ze typ sie tak usadowil w 3RP? To milenialsi wybierali po raz kolejny bylych komuchow? Teraz Urban jest juz niegrozny, a dodatkowo calkiem trafnie komentuje obecna sytuacje polityczna. Typ
@crest: @rzuf22:
boomersi: nie zróbmy zupełnie nic, uwierzmy że bolek sam obalił komunę, #!$%@? gospodarkę dla kolejnych kilku pokoleń byle dostać za darmo mieszkania i mieć jako taką robotę
też boomersi: JAK CI MILENALSI ŚMIĄ SIĘ ŚMIAĆ Z URBANA
@crest @Springfield @willard @artekF @mroznykasztan Ale idiotyczne i fałszywe założenia w tym wpisie jak i w komentarzach. Fikołki normalnie jak w tvpis. Przecież ludzie zwyczajnie śmieją się z memów które tworzy anonimowy śmieszek odpowiedzialny za ich fanpage. Sam dam plusa na wykopie jak mnie rozbawi. A wy tu jakieś stawianie Urbana na piedestale widzicie. Pewnie 99% procent ludzi nawet w ręku nie miało tego tygodnika NIE. I ma go zwyczajnie gdzieś. A
@renifrey jedynym syndromem oblężonej twierdzy jesteś Ty, bo ja dodałem suche fakty, a ty ciągle coś bełkoczesz o TVP, chyba przedawkowałeś vikop.pl W dodatku doskonale widać na twoim przykładzie, że inżynieria społeczna działa i widząc "śmiesznego mema" nie przychodzi ci do głowy człowiek, który siał propagandę w czasach PRLu, ale śmieszny łysy pan, a ja ktoś ma inne zdanie, to rzucasz się z standardowymi slogananami typu: TVPiS kwwiiiji po co o tam
@crest Tu nie chodzi o inne zdanie tylko zwyczajne manipulacje a nawet kłamstwo jakie piszesz. Ty nie potrafisz pojąć podstawowych rzeczy jaka jest to że nikt tu nie ma za idola Urbana i nikt nie chwali jego tygodnika. Ludzie śmieją się z memów które są wrzucane na jego fanpage na Facebooku, których na pewno sam nie robi. A ty sobie całą reszte ubzdurałeś, ale twierdzisz, że dałeś suche fakty. Dopowiadasz jakieś bzdury
@crest: Jaka lekcja pokory? Gdzie cię niby niesłusznie oceniłem xD?

Powtórzę jeszcze raz:

Nie twierdziłem nigdzie, że popierałeś, po prostu nie uwierzę, że w jakikolwiek sposób przeszkadza ci, że ktoś nie zaprotestował przeciwko niej albo, że to tuszował. To do ciebie kompletnie niepodobne.


No i nie wierzę ¯\_(ツ)_/¯ twój stosunek do osób homo jest znany na vikop.ru. Nagle zmieniłeś światopogląd o 180 stopni? Akurat.
@Ekspert_od_niczego faktycznie jesteś ekspertem od niczego i nawet nie potrafisz wyciągnąć wniosków z prostej lekcji. To, że ktoś nie zachowuje się tak irracjonalnie jak nasze tęczusie i nie pluje na katoli oraz Polaków, wcale nie oznacza, że jet homofobem mordeczko.