Wpis z mikrobloga

Jerzy Urban idol naszych neuropków (ʘʘ)

Nie zaprotestował przeciwko nagonce Ministerstwa Spraw Wewnętrznych kierowanego przez gen. Czesława Kiszczaka na osoby homoseksualne w latach 80. W 1986 pytany o akcję „Hiacynt” w wywiadzie dla amerykańskiej prasy zaprzeczył, jakoby kiedykolwiek miała ona miejsce.

1992 senator Ryszard Bender określił Urbana mianem „Goebbelsa stanu wojennego” w programie telewizyjnym Dekomunizacja po polsku]. Sprawa trafiła do sądu. Bender zarzekał się, że jedynie porównał propagandę Urbana i Goebbelsa i nie miał zamiaru obrazić byłego rzecznika rządu[. Sąd badał sprawę przez 13 lat. W 2005 Sąd Najwyższy wydał ostateczną opinię, utrzymującą wyrok Sądu Apelacyjnego w Lublinie z października 2004. Było to jednoznaczne z uznaniem, że Bender miał prawo porównywać Urbana do Goebbelsa w zakresie stylu uprawianej propagandy.

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Jerzy_Urban

#4konserwy #bekazlewactwa #neuropa #lewackalogika #lgbt #polska
Pobierz c.....t - Jerzy Urban idol naszych neuropków (ʘ‿ʘ)

Nie zaprotestował przeciwko nag...
źródło: comment_1619515569s9UlImmahnOa6IbgSzZ2Ul.jpg
  • 48
@artekF Widać, że masz problemy z czytaniem to ci wkleję moja wypowiedź raz jeszcze. Może za 2 razem się uda ze zrozumieniem. " Ty nie potrafisz pojąć podstawowej rzeczy jaka jest to że nikt tu nie ma za idola Urbana i nikt nie chwali jego tygodnika. I nikt na pewno nie wybiela jego przeszłości. Ludzie śmieją się z memów które są wrzucane na jego fanpage na Facebooku, których na pewno sam nie
@crest:

nawet nie potrafisz wyciągnąć wniosków z prostej lekcji.


Gdzie ta lekcja? Uznałeś, że napisałem o popieraniu przez ciebie akcji Hiacynt, co nie miało miejsca. Wszelkie próby udowodnienia, że jej nie popierałeś, są walczeniem z chochołem, bo nigdy tego nie mówiłem.

To, że ktoś nie zachowuje się tak irracjonalnie jak nasze tęczusie i nie pluje na katoli oraz Polaków, wcale nie oznacza, że jet homofobem mordeczko.


Ależ jak najzupełniej pełna zgoda.
@Ekspert_od_niczego myślisz, że w ramach poprawności politycznej możesz pluć jadem i oskarżać kogoś o homofobiczne zachowanie? Ha tfu, jesteś zwykłym kłamcą, z którym nie chce mieć nic wspólnego, od takich osób trzeba trzymać się z daleka.
Nie znasz podłoża tego cytatu odwiedzaniu się w szpitalach, to się nie odzywaj.
Nie dodałem nigdy żadnego homofobicznego wpisu ty KŁAMCO, jeżeli masz jakieś urojenia możesz zgłosić wpis, moderacja powinna usunąć go jeżeli takowy był. Nie