Wpis z mikrobloga

@6poziomprokrastynacji: Tylko Mini2 razem z Care. Jak się znudzi odsprzedasz z niewielką stratą (to dron który nie traci dużo, bo będzie bez problemów latał w nowych przepisach). Jak rozwalisz to z Care dostaniesz tanio nowego. A najlepiej zestaw Combo z dodatkowymi bateriami. W Polsce nie trzeba żadnych egzaminów tylko się zarejestrować na drony.ulc.gov.pl (bo ma <250g) ale warto sobie A1 zrobić bezpłatnie.
Nie ma drugiej tak dobrej i wygodnej alternatywy z
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Zgredzimierz: tak samo jak w każdym DJI, masz podgląd HD dobrej jakości na telefonie, zasięg minimum kilkaset metrów, filmy 4k zdjęcia niezłe w dzień niewiele ustępują droższym dronom. To co reklamują naprawdę w nim jest (nie jak w tych chińskich zabawkach z aliexpress). Pooglądaj jakieś testy na YT i zobaczysz. Idealny dron na początek, na wakacje itp. Sam mam Air 2s ale kupiłbym mini2 gdybym szukał czegoś prostszego do latania bez
@atomic77 Właśnie czytam o uprawnieniach co pisałeś. Czy można sprawdzić u siebie w okolicy "zasięg" takiego drona ? Klawiter mówił, że w takiej Wawie to kilkaset metrów ale gdzieś dalej to już może nawet być 2-3km i czy wtedy teoretycznie podgląd na telefonie będzie też działał na takiej odległości ?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Zgredzimierz: o to chodzi z zasięgiem że dronem możesz zwykle sterować ale zaczyna rwać podgląd. Dlatego jak ktoś mówi i zasięgu to właśnie o realnym w miarę płynnym podglądzie. Im więcej wifi/GSM tym gorzej. Teoretycznie nie powinno się latać poza zasięg wzroku oczywiście. Nie wiem jak jest z mini2 ale wcześniej niektóre modele można było zmylić że są w USA, wtedy zasięg x2. Do mini chyba jakiś hack też widziałem ale