Wpis z mikrobloga

@soshiu Wybadaj ją i jej poglądy nt. seksualności, jeśli jest naprawdę wierzącą osobą to prawictwo możesz przekuć w zaletę. Choć niestety bycie prawikiem zazwyczaj odpycha dziewczyny bo sugeruje że facetowi coś brakuje że nigdy nie uprawiał seksu.

Rozwiązaniem pośrodku może być powiedzenie że byłeś już w związkach ale z szacunku do dziewczyn i samego siebie wolisz poczekać z pierwszym razem na właściwą kobietę, bo seksu bez uczucia nie uznajesz.
@soshiu: Każda dziewczyna jest inna. Ja na przykład powiedziałem, ze byłem prawikiem (miałem wtedy ok. 23 lvl), będąc przekonany ze sobie tym przegrałem na starcie u niej. Okazało się jednak, ze dziewczyna była dziewica i szukała chłopaka bez doświadczenia. Nie wiem, może mi się udało, a może takich dziewczyn jest więcej.
@soshiu: Lepiej nie mów, bo zacznie się zastanawiać, co z tobą nie tak. Z drugiej strony, jak do czegoś dojdzie, to ona i tak się domyśli, że nie masz doświadczenia. Dlatego przygotuj się, że ten pierwszy związek to takie pierwsze koty za płoty, nie przywiązuj się za bardzo, tylko wykorzystaj, żeby się czegoś nauczyć.