Wpis z mikrobloga

W #polska już widzę pomysły ze wschodnich dróg (ostatnio takie coś widziałem na Ukrainie). Zdjęcie robione dziś na chodniku w #gdansk. Samochód na polskich blachach. Jak można być tak głupim? Powinni odholowywać takie gówno, bo już stojąc na chodniku, stwarza zagrożenie, zwłaszcza dla dzieci. #patologiazewsi #patologiazmiasta #motoryzacja #polskiedrogi
Pobierz kasa - W #polska już widzę pomysły ze wschodnich dróg (ostatnio takie coś widziałem n...
źródło: comment_1619460247RLg6iHIAKCyyQhLXvsNpJo.jpg
  • 54
@PanKracy582: Wysłałem maila do gdańskiej komendy. Samochód zaparkowany u mnie na osiedlu wiec nie odpuszczę, szczególnie że to drugi raz kiedy go widzę. Dam znać jak odpiszą.

Ostatnio ktoś zaparkował samochód centralnie na jednym pasie drogi (w zasadzie go porzucił), to zgłosiłem i odholowali jak ich przycisnąłem trochę.

Średnio obchodzi mnie kogo to jest samochód, czy kogoś z polski czy nie. Trochę mniej by mnie to zdziwiło, jakby to był samochód
@Lorenzo_von_Matterhorn: niestety takie coś tylko spotęguje niebezpieczeństwo dla pieszych ( ͡° ͜ʖ ͡°) zobaczymy co powie policja. Imo sprawa prosta, wezwanie na komisariat, zabranie dowodu w cepiku i telefon do właściciela, w odwrotnej kolejności.