Wpis z mikrobloga

  • 15
@ethics: Jestem, a Ty?. Mój syn o to zahaczył. Wąski chodnik. Można się tez na to np przewrócić. Przedrzeć nogę tez nie problem przechodząc obok, szczególne jak ktoś idzie z naprzeciwka. To gówno nie może być zamontowane na samochodzie.
  • Odpowiedz
  • 4
No, no, nagle już synek zahaczył. Kiedy kolce z koła zahaczają o Pjoterka, moim honorem jest walka!
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@kasa: zawsze myślałem, że tacy Janusze #!$%@? to starsze pokolenie a tu okazuje się, że bóldupcy rosną już nawet wśród użytkowników vikop.ru <3 oducz dziecko chodzić na czworaka to sobie tej krzywdy nie zrobi
  • Odpowiedz
Widziałem sporo defekacji na tym portalu ale ta jest serio sroga. XD nie podobają mi się te kolce ale aż mam ochotę zamówić takie na allegro żeby #!$%@? takich ludzi jak op xD
#!$%@? te kolce mogą komu zrobić krzywdę chyba że twojemu synalkowi jeśli chodzi tak blisko że obciera się o cudze auta i rysuje przy okazji lakier
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
@DragonzAzz: 1. Podczas wypadku moga mocniej pokiereszowac pieszego
2. W przypadku najechania na inne auto z boku zamiast sie odbic przyczepisz sie do niego.
3. Nie przejdziesz obok takiego auta na ciasnym parkingu bo se lydke poszorujesz
4. W przypadku mijania chocby rowerzysty jak mu przypierdzielisz przypadkiem to nogi do amputacji bo powyrywane miesnie.
5. Nie można w ue i pl miec wystajacych elementow.
  • Odpowiedz