Wpis z mikrobloga

@robert7454: Mało to ludzi ma teraz coś z głową? Janusz pewnie do gruza kupił felgi o wartości 3/4 samochodu i się zabezpieczył. Zgłosić na policję i zabiorą dowód.
  • Odpowiedz
  • 34
@PanKracy582: Wysłałem maila do gdańskiej komendy. Samochód zaparkowany u mnie na osiedlu wiec nie odpuszczę, szczególnie że to drugi raz kiedy go widzę. Dam znać jak odpiszą.

Ostatnio ktoś zaparkował samochód centralnie na jednym pasie drogi (w zasadzie go porzucił), to zgłosiłem i odholowali jak ich przycisnąłem trochę.

Średnio obchodzi mnie kogo to jest samochód, czy kogoś z polski czy nie. Trochę mniej by mnie to zdziwiło, jakby to był samochód
  • Odpowiedz
  • 21
@robert7454: Nie mam pojęcia, wg mnie najzwyczajniej są #!$%@? i powinno im się dożywotnio odbierać prawo jazdy, skoro nie potrafią przewidzieć co się z takimi kolcami może stać w razie wypadku z udziałem pieszego czy rowerzysty.
  • Odpowiedz
  • 3
@PanKracy582: No ja bym bardziej powiedział, ze to Ty zesrałeś się o moją obserwację, ze samochód ma polskie blachy. Czemu o tym wspomniałem masz wyjaśnione w dwóch postach. EOT.
  • Odpowiedz
  • 51
@PanKracy582: Czemu? Ktoś świadomie, z premedytacją modyfikuje swój samochód, żeby był bardzo niebezpieczny dla pieszych. Te kolce są ostre i wystają poza obrys samochodu. Skrajna nieodpowiedzialność. Ktoś nie dorósł do prawa jazdy i już raczej nie dorośnie jak w wieku 18+ lat nie jest w stanie przewidzieć możliwych konsekwencji takiego tuningu.
  • Odpowiedz
@Lorenzo_von_Matterhorn: niestety takie coś tylko spotęguje niebezpieczeństwo dla pieszych ( ͡° ͜ʖ ͡°) zobaczymy co powie policja. Imo sprawa prosta, wezwanie na komisariat, zabranie dowodu w cepiku i telefon do właściciela, w odwrotnej kolejności.
  • Odpowiedz