Wpis z mikrobloga

tak mam ból dupy ogromny przez #kryptowaluty #!$%@? mać najpierw karty graficzne do gierek mają ceny dobrych kompów do grania a teraz kolejny elektroniczny śmieć kryptograficzny sprawi że HDD i SSD będą kosztowały fortuny i za niedługo low endowy PC będzie luksusem. co za czasy, modlić się o to żeby obecny GPU nie padł bo taki sam na wymianę musiałbym kupić w cenie całego kompa xD aha a wolny rynek sobie wsadźcie tam wiecie gdzie #zalesie #bitcoin #shitcoin #chia #pcmasterrace
a.....k - tak mam ból dupy ogromny przez #kryptowaluty #!$%@? mać najpierw karty graf...

źródło: comment_1619459988XFLR7vLi0CZBQMKHpGI83T.jpg

Pobierz
  • 60
@aIkohoIik: #!$%@? jajca, ja wszystko kupiłem jak było w normalnych cenach i na wszystko dobre oferty urwałem, przepłaciłem tylko kilka stówek na karcie, ale to nic bo na reszcie oszędziłem 1,5k od regularnych cen i za starą kartę dostanę 2x więcej niż dałem. Biedaczki niech płaczą, było w wakacje kupować, a nie do dupynaaki latać
@aIkohoIik: może czas przemyśleć co jest istotniejsze w życiu, tandetna rozrywka i marnowanie życia na nic nie wnoszące gry komputerowe, czy zapewnienie sobie i swojej rodzinie dostatniego życia
a teraz kolejny elektroniczny śmieć kryptograficzny sprawi że HDD i SSD będą kosztowały fortuny i za niedługo low endowy PC będzie luksusem. co za czasy, modlić się o to żeby obecny GPU nie padł bo taki sam na wymianę musiałbym kupić w cenie całego kompa xD aha a wolny rynek sobie wsadźcie tam wiecie gdzie #zalesie #bitcoin #shitcoin #chia #pcmasterrace


@aIkohoIik: wzrośnie produkcja i tyle, a przez covid mamy obsuwy w
@InPay: pieniądze są bardzo ważne ale coś z życia trzeba mieć. pograć w gierki w dobrej jakości, pojechać na wczasy, poznać nowe miejsca, iść do lasu zrelaksować się. wiem że w tym czasie mógłbym patrzeć na wykresy ale to chyba nie wszystko
@aIkohoIik: może czas przemyśleć co jest istotniejsze w życiu, tandetna rozrywka i marnowanie życia na nic nie wnoszące gry komputerowe, czy zapewnienie sobie i swojej rodzinie dostatniego życia


@InPay: X #!$%@? D ja rozumiem krypto itp. mimo że jestem fanem to proszę nie piszcie takich bzdur.

Na krypto wykorzystujemy wszystkie cenne zasoby i nic z tego jako planeta nie mamy. Te obliczenia nawet do niczego nie prowadzą a sam coin
@PiersiowkaPelnaZiol: z tymi zasobami to w punkt, wielu ludzi o tym nie wie albo mają #!$%@? ale fakt że krypto eko nie są: „Około 2,5 roku temu Nature Climate Change, prestiżowe czasopismo naukowe publikowane przez Nature Publishing Group, ostrzegło, że samo wydobywanie bitcoinów może przesunąć globalne ocieplenie do katastrofalnego progu 2ºC w ciągu zaledwie 14 lat, jeśli wskaźniki adopcji dorównają innym szeroko stosowanym technologiom. Szybkość wydobywania bitcoinów wzrosła o