Wpis z mikrobloga

tak mam ból dupy ogromny przez #kryptowaluty #!$%@? mać najpierw karty graficzne do gierek mają ceny dobrych kompów do grania a teraz kolejny elektroniczny śmieć kryptograficzny sprawi że HDD i SSD będą kosztowały fortuny i za niedługo low endowy PC będzie luksusem. co za czasy, modlić się o to żeby obecny GPU nie padł bo taki sam na wymianę musiałbym kupić w cenie całego kompa xD aha a wolny rynek sobie wsadźcie tam wiecie gdzie #zalesie #bitcoin #shitcoin #chia #pcmasterrace
a.....k - tak mam ból dupy ogromny przez #kryptowaluty #!$%@? mać najpierw karty graf...

źródło: comment_1619459988XFLR7vLi0CZBQMKHpGI83T.jpg

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
tandetna rozrywka i marnowanie życia na nic nie wnoszące gry komputerowe, czy zapewnienie sobie i swojej rodzinie dostatniego życia


@InPay: why not both though. Siedzę od lat mocno w krypto i przez to mam sporo czasu na gry i inne przyjemności.
  • Odpowiedz
aaa kurrrwaa polaku robaku, masz robić! nie możesz się bawić masz robić masz byc kiiiimmśśś


@tomsiup: rozumiem, że w Twojej opinii każdy powinien dostać przydział GPU i michę z urzędu jak 500+?
  • Odpowiedz
@aIkohoIik: Każda rzecz ma ustaloną cenę przez rynek – jest popyt i wysokie zapotrzebowanie = cena idzie w górę. Skoro cena za 3070 przekracza 6k to znaczy tylko tyle, że ktoś chce za taką kartę tyle zapłacić. Nikt nie powiedział, że GPU mają być tylko do grania.
  • Odpowiedz
@tomsiup: jasne, natomiast jak ktoś zaczyna narzekać, że np. bilety do kina są drogie to zamiast psioczyć, to powinien potraktować to jako ważny sygnał. My chcemy kopać na tych GPU również.
  • Odpowiedz
@aIkohoIik: wartość jest całkowicie subiektywna, dla Ciebie może nie ma wartości, dla nas ma ogromną wartość w budowaniu suwerenności obywatelskiej i przeciwdziałaniu fatalnej polityce banków centralnych, zamiast patrzeć na odległość czubka własnego nosa powinieneś zainteresować się dogłębniej tematem
  • Odpowiedz
@InPay: Wiesz jak się skończy btc? Chińczycy się #!$%@? i przejmą 51 procent udziałów w sieci i podpiszą każdy hash. Tyle będzie z bezpiecznej waluty.

Poza tym o jakiej stabilności mu tu mówimy bo chyba nie o wachaniach od lat. Są lepsze instrumenty finansowe niż btc.
  • Odpowiedz