Wpis z mikrobloga

Zapraszam do udziału w ankiecie oraz dyskusji. U mnie teraz przyszła kolej na taką rozmowę, ale nie jestem pewien. Ja prawie 23 lata, ona 22, razem od roku i dwóch miesięcy, mój pierwszy poważny związek, oboje bardzo sobie ufamy.

#ankieta #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #pytanie #tinder

Po jakim czasie razem dalibyście założyć dziewczynie Tindera (w celach poza związkowych)?

  • 1-6 msc 49.1% (299)
  • 7-12 msc 2.5% (15)
  • 1-3 lata 4.1% (25)
  • 4-6 lat 3.0% (18)
  • później 41.4% (252)

Oddanych głosów: 609

  • 68
  • Odpowiedz
każdy średnio mądry obywatel wie, że tinder to apka do seksu i randek a nie do szukania miłości czy przyjaźni ( ͡° ͜ʖ ͡°). Skad ty się urwałeś.


@rowerbicycle123: Tak jak pisałem: widziałem sporo screenów, gdzie ludzie mają wyraźnie zaznaczone w opisie, że nie szukają seksu/partnera/partnerki.

moj chlop tez kiedys mial tindera jak byl ze mna, bo szukal znajomych, bo mu sie nudzilo, a potem zaczal sie potajemnie z jakimis babkami spotykac nie mowiac ze ma dziewczyne
  • Odpowiedz
Bardzo bystry komentarz...


@RoHunter: starałem się dorównać poziomowi wpisu, ale ciężko. Jak będziesz szukał koleżanek też pójdziesz do burdelu (widziałem wpisy że ktoś się z prostytutką zakumplował)?

Czemu nie może po prostu iść na grupki fb, zajmujące się jej zainteresowaniami, albo jakieś tematyczne, tylko musi to być apka randkowa?
  • Odpowiedz
@RoHunter: facet jak idzie z kumplami na piwo to też zazwyczaj nie ma w planach sie upodlic tak żeby następnego dnia zdychać a po prostu napić sie piwa i pogadać. Jak czesto sie to kończy to wszyscy wiedzą. Niestety kobiety latwo wkrecają się jeśli przystojny gość będzie ją urabiał i może "samo tak wyjść" że staniesz się jej byłym. No chyba że jest turbo bazylem i nikt na nią na
  • Odpowiedz
@RoHunter: widzę, że dalej nie rozumiesz więc jeśli to nie jest bait to postaram się to wytłumaczyć Tobie jak najprościej.

Może i jesteście parą, może i się dogadujecie, może nawet dokłada się do wspólnego utrzymania ale jeśli laska szuka znajomości na portalu stricte skierowanym na randki i sex to albo jej nie kręcisz i jak małpa zanim puści jedną gałąź chce chwycić drugą albo brakuje jej dobrego bolcowania. Na tym
  • Odpowiedz
@RoHunter: Na couchsurfingu można poznać dużo ciekawych osób. Czasami ludzie zza granicy chcą się spotkać z losowymi lokalnymi ludźmi, żeby ktoś z nimi na piwo wyszedł albo okolicę pokazał.
  • Odpowiedz
Od tego są grupy np na Facebooku z konkretnymi zaintereso waniami,aby szukać znajomych.A nie napalone randomy z Tindera (ʘʘ).
Na bank pozna jakiegoś KOLEGĘ ( ͡° ͜ʖ ͡°) („To tylko kolega,nie masz się czego obawiać!Nie bądź zazdrośnikiem!”) Dostaniesz prdolca od ciągłych podejrzeń.A po paru miesiącach zostaniesz sam,z pogruchotaną psychika i zniszczonym poczuciem własnej wartości ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz