Wpis z mikrobloga

Zapraszam do udziału w ankiecie oraz dyskusji. U mnie teraz przyszła kolej na taką rozmowę, ale nie jestem pewien. Ja prawie 23 lata, ona 22, razem od roku i dwóch miesięcy, mój pierwszy poważny związek, oboje bardzo sobie ufamy.

#ankieta #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #pytanie #tinder

Po jakim czasie razem dalibyście założyć dziewczynie Tindera (w celach poza związkowych)?

  • 1-6 msc 49.1% (299)
  • 7-12 msc 2.5% (15)
  • 1-3 lata 4.1% (25)
  • 4-6 lat 3.0% (18)
  • później 41.4% (252)

Oddanych głosów: 609

  • 68
  • Odpowiedz
@MiedzygalaktycznyMors: Nie, to dla celów czysto koleżeńskich, co zaznaczyłem w ankiecie.

@smolldaisy @Reikor: Sytuacja jest jaka jest. Oboje staramy nie ograniczać siebie nawzajem w związku, więc ostatecznie sama podejmie decyzję, ale poprosiła mnie o moje zdanie.

@mocno_mleczny: Widziałem sporo screenów z dziewczynami i czasami facetami, którzy zaznaczają w opisie, że nie szukają w tej apce seksu/randek.

@mateusz-zahorski: Dzięki za merytoryczną odpowiedź. Mogłeś sobie darować.
  • Odpowiedz
@RoHunter: Po miesiącu znajomości myślę, że jak najbardziej można pozwolić na tego typu zabiegi. Jednak z doświadczenia powiem, że warto z góry zamówić prezerwatywy, aby w przyszłości w razie co nie wychowywać nie swoje dziecko. Zawsze się śmieję z dziewczyną, że dzięki tinderowi moja firma prosperuje, bo mogę wziąć je na fakturę i doliczyć sobie jako koszta przez co płacę mniejsze podatki haha
  • Odpowiedz
Widziałem sporo screenów z dziewczynami i czasami facetami, którzy zaznaczają w opisie, że nie szukają w tej apce seksu/randek.


@RoHunter: tak się robi w razie jakby znajomy partnera albo partner na to trafili i mieć 'wytłumaczenie' posiadania tego profilu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

od szukania znajomych są fora/grupy tematyczne
  • Odpowiedz
@RoHunter: czyli mam rozumiec ze twoja dziewczyna ustawi sobie na tinderze zeby wyszukiwalo dziewczyny i chlopakow tak? no nie sądze szczerze mówiąc XD obstawiam ze po prostu potrzebuje atencji innego samca
  • Odpowiedz
@RoHunter: oddaj jej portfel razem z kartami kredytowymi (jeśli nie masz to koniecznie załóż), znajdź jakiś wygodny kąt w piwnicy i w sumie to tyle ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Tak na poważnie to żadna laska w poważnym związku nie pomyślałaby o założeniu Tindera.
  • Odpowiedz
od szukania znajomych są fora/grupy tematyczne


@10129: Też jej to powiedziałem, gdy pierwszy raz poruszyliśmy tę rozmowę, ale nabieram wątpliwości. Ludzi poznaje się w bardzo różnych okolicznościach, a na Tinderze zazwyczaj są osoby, które chcą wspólnie spędzić czas, są z twojego miasta itd.
  • Odpowiedz
moj chlop tez kiedys mial tindera jak byl ze mna, bo szukal znajomych, bo mu sie nudzilo, a potem zaczal sie potajemnie z jakimis babkami spotykac nie mowiac ze ma dziewczyne XDD to przestroga ode mnie
  • Odpowiedz
czyli mam rozumiec ze twoja dziewczyna ustawi sobie na tinderze zeby wyszukiwalo dziewczyny i chlopakow tak?


@smolldaisy: Tak podejrzewam. Jeszcze nie pytałem o takie szczegóły, bo sam nigdy tam nie miałem konta.

Tak na poważnie to żadna laska w poważnym związku nie pomyślałaby o założeniu Tindera.


@mocno_mleczny: No tak, ale teraz studia i pracę ma zdalnie, siedzi w domu, straciła kontakt ze sporą liczbą znajomych.
  • Odpowiedz
a na Tinderze zazwyczaj są osoby, które chcą wspólnie spędzić czas, są z twojego miasta itd


@RoHunter: zazwyczaj? ta, spędzić wspólnie czas.. w sypialni albo z celem znalezienia się w niej
  • Odpowiedz