Wpis z mikrobloga

Czołem rowerowe świry, macie jakieś pedała platformowe z pinami / SPD do polecenia? Coś w sensownej cenie by mi zależało. Dosłownie ostatnia rzecz do dokupienia do nowego roweru, nie chcę na tych przeklętych plastikowych dłużej jeździć ( ͡° ͜ʖ ͡°) (MTB, głównie jazda w terenie)
#rower
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@eRTeJot: one up mają zajebiście długie i ostre piny, ale trzymają jak złe. W darmoorach piny są "łagodniejsze". W butach do platform podeszwę trochę uszkadzają, ale to jak każde pedaly z pinami, dziury na wylot nie zrobią ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@demoknight-tf2: nie wiem czy już kupiłeś pedały czy nie ale i tak odpiszę. Jeżeli SPD to tylko m520. Można je odkręcić także kluczem płaskim. Mi w m540 wyrobiło się gniazdo imbusa i musiałem naspawać nakrętki na osie żeby je wykręcić z korb. Pedały do śmieci. M520 i m540 łożyskowanie jak i korpus mają takie samo, więc moim zdaniem m520 są lepsze.
Pobierz Harry_Callahan - @demoknight-tf2: nie wiem czy już kupiłeś pedały czy nie ale i tak o...
źródło: comment_1619678049PQs5Gwjsd80z5JvKz66lnC.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@demoknight-tf2: sam niedawno kupiłem SPD z platformami. Moje to Exustar epm823. Na olx chyba jeszcze są epm824, które mają minimalnie inny kształt, ale również jest to SPD z platformami. Po przesiadce z m540 na podjazdach czuje się te lepsze podparcie stopy. Nie szedł bym w pedały jednostronne SPD, bo będziesz się denerwował że musisz szukać tego wpięcia.
Pobierz Harry_Callahan - @demoknight-tf2: sam niedawno kupiłem SPD z platformami. Moje to Exu...
źródło: comment_1619678261fo8Urs9TphnJmWesoUA3p8.jpg
Jak na razie przystałem na pedałach Dartmoora Stream Pro polecanych tutaj, wczoraj już było jeżdzone i jest w pytę choć na mocniejszą opinie to jeszcze za wcześnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) - za rok czy dwa zakupie SPD jak będę miał większe fundusze. Podziękował mirasy.