Wpis z mikrobloga

Patrzac bez sentymentow to Szczesny w Juventusie niestety nie radzil sobie, juventus jako klub aspirujacy na top5/10 na swiecie musi miec topowego bramkarze, a Wojtek czy tego chcemy czy nie takim nie jest i raczej juz nigdy nie bedzie.

Troche zrzadzenie losu sprawilo ze wpadl do Juve akurat w momencie kiedy nie Buffon odchodzil na emeryture i zajal to pierwsze miejsce ale no nie oszukujmy sie, Juventus potrzebuje bramakrza z topu. Miejsce Szczesnego to byla wlasnie taka Roma, moze Napoli, mniej wiecej w takie kluby powinien mierzyc Wojtek.

Liverpool tez mial sredniego bramkarza i musial go wymienic, wymienil na topowego i teraz z tylu ma spokoj na lata z Alisonem, Juve biorac Donarumme wykonaloby podony ruch. Topowy mlody bramkarz na lata.
#juventus #acmilan #seriea #reprezentacja #pilkanozna
  • 6
@Burkhard: Ja od samego początku mimo posiadania Polaka Rodaka w klubie byłem negatywnie do tego nastawiony, uważam, że Szczęsny nie jest i nie będzie nigdy ikoną tego klubu, ani nie jest też na tyle dobrym bramkarzem, żeby ktoś kiedyś powiedział np. przy akcji sam na sam/karnym "o Wojtek to wyjmie na 100% bo jest TOP". Szczęsny na pewno jest poza top10 gk w Europie. Donna powinien przyjść do Turynu, on ma
@mat1989: Akurat ja naiwnie i patriotycznie liczylem ze doszlusuje do tego poziomu w Juve pod okiem Buffona, pierwszy sezon grali na przemian i liczylem ze Buffon da mu ten element ktory go wyniesie na top no ale niestety
@Burkhard rok temu był najlepszym bramkarzem Serie A. W tym roku też jest w ścisłej czołówce. Od kilku tygodni wpisuje się w marazm i kryzys całego klubu. Donnarumma wcale nie jest lepszym bramkarzem jak na ten moment, jeżeli chodzi o jego przyjście. Są na podobnym poziomie. A akurat bramkarz to jest najmniejszy problem Juventusu. Środek pola to tragedia. I to nie tyle kadrowo, choć i to wygląda średnio, a bardziej o pomysł