Wpis z mikrobloga

Na Facebookowych grupach lewicowych nawet nie mam co pytać, bo mnie zlinczują, ale czy ktoś mógłby zupełnie serio wyjaśnić o co lewicy chodzi w sprawie Kozaka i jego rzekomego gwałtu?

Chodzi mi konkretnie o to, że ten cały studencki komitet pisze, że nie ma nic dziwnego w tym, że wielokrotnie gwałcona dziewczyna, pisze do swojego oprawcy, że za nim tęskni, umawia się na kolejne spotkania itd.

Jakby tego było mało w komentarzach, jakaś dziewczyna wstawia screen, jak pisze do jakiegoś gościa "I will miss you so much" i wysyła emotki kotów, a screen ten opatruje komentarzem "moja konwersacja z przyjacielem dwa dni po tym jak mnie zgwałcił" wtf? Wciąż nazywa oprawcę przyjacielem i rozmawia z nim?

Czy ja już żyje w alternatywnej rzeczywistości? Czy serio jest jakiś mechanizm psychologiczny, który uzasadnia coś takiego? (nie mówię o sytuacji, w której ofiara nie ma gdzie uciec i może udawać miłą ze strachu przed sprawcą)

Dla wszystkich normalnych ludzi jest jasne, że gwałcicieli należy wieszać na drzewach, ale właśnie ze względu na fakt, jak nieodwracalną krzywdę wyrządzają, do jak daleko posuniętej przemocy są zdolni.

A tu sprawa wygląda tak, jakby g---t był czymś porównywalnym do rozczarowania kogoś.

Lewica robi tym poważną inbę no bo jak rozumni ludzie, mają jednocześnie deklarować nienawiść do gwałcicieli, wsparcie dla ofiar, w przypadkach, w których ofierze można jedynie wierzyć na słowo, bo jej zachowanie w trakcie i po napaści nie wskazuje na to, że do czegokolwiek doszło wbrew jej woli.

Jak zachować tu obiektywizm i moralność jednocześnie? Czy ja czegoś nie dostrzegam, czy jednak wyraźnie widzę, że lewicy już kompletnie odjechał peron?

PS: większość hashtagów użyta dla zasięgu pytania, nie dla opiniowania sprawy, były też używane przy innych wpisach na ten temat

#przegryw #bekazlewactwa #blackpill #pieklokobiet #pieklomezczyzn
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Velociraptor_w_kubku: Zdradziła swojego beciaka z chadem, chad jak to chad ja poruchal i zostawił i teraz robi plaku plaku zeby sie zemscic na chadzie i miec usprawiedliwienie przed beciakiem zeby dalej sie nia opiekowal. To tak w skrocie
  • Odpowiedz
@Velociraptor_w_kubku: no jakby wszedł w nią w związek to nie byłoby gwałtu. Jeśli babki nie mają profitów z seksu i czują się do tego wykorzystane, to wg nich jest to g---t, bo deal, który zaszedł tylko w jej głowie nie doszedł do realizacji.
  • Odpowiedz
@Velociraptor_w_kubku: wiesz co jest najdziwniejsze? jak się okaże że gość jest niewinny to nikt go nie przeprosi, nikt za fałszerstwa nie beknie i żaden spierdoks który bierze udział w linczu nic się nie nauczy ani nie zmądrzeje
  • Odpowiedz
@Velociraptor_w_kubku: Bo widzisz, niepotrzebnie patrzysz na nich w kategoriach "lewica". Takie określenie sugerowałoby, że to normalni ludzie tacy jak wszyscy, tylko mający określone poglądy w określonych sprawach. Zacznij na nich patrzeć w kategoriach "sekta", a wszystko od razu staje się czytelniejsze. Takie banieczki jak to całe SKA i różne leftawki to jest sekta ze wszystkimi tego mechanizmami. Wyparcie, wsparcie grupowe ale za cenę lojalności, toksyczne mechanizmy linczu jak kto się
  • Odpowiedz
@Velociraptor_w_kubku: Chodzi o to, żeby zmienić definicję gwałtu. Dziś g---t jest uznawany przez każdą normalną osobę za coś złego i niemoralnego, co nie pasuje do retoryki lewicy o ,,kulturze gwałtu". Wystarczy więc zmienić definicję gwałtu na trochę bardziej niejasną wolną do interpretacji i cyk, okaże się, że większość mężczyzn faktycznie popiera gwałty, no bo przecież kobiecie nie wierzyć na słowo to literalnie stawanie po stronie ,,gwałciciela".
  • Odpowiedz
@TrzyGwiazdkiNaPagonie: sprawdź sprawę Jakuba Dymka i artykuł "papierowi feminiści" autorstwa czterech dziennikarek "Codziennika Feministycznego", w tym pani Wieczorkiewicz.

Dymek stracił pracę w GW kilka godzin po oskarżeniu go w artykule. Sprawa została umożona z powodu braku dowodów, a Dymek został oczyszczony. Jedna z pań nawet go przeprosiła, pozostałe utrzymały swoje zdanie. Pozostają bezkarne do dziś.
  • Odpowiedz
@Velociraptor_w_kubku: Ja się poglądowo oceniam samego siebie bardziej jako lewaka, według kryteriów wykopu czy w ogóle polskich realiów to niektórzy nazwaliby mnie skrajnym, ale ci ludzie z Twittera i Facebooka to jakiś inny świat xD sam się zastanawiam co maja w głowie i w jakim świecie żyją.
  • Odpowiedz
@Velociraptor_w_kubku: Lewica tego pokroju to są współcześni bolszewicy. Tak samo by dojeżdżali, bez żadnych skrupułów, wszystkich wrogów swoich p------------h idei jak tamci. Najlepiej się trzymać od taki ludzi z daleka. Trochę współczuję typowi, bo łatkę gwałcicela to się pewnie nie za fajnie odkleja. A trochę mi go nie żal, bo trzeba się z dupą na rozum zamienić, żeby r----ć takie nawiedzone Julki.
  • Odpowiedz
  • 3
A najbardziej żałosne są te wszystkie tępe ci.. y, które pomimo tak mocnych dowodów, na to, że żadnego gwałtu nie było chwalą, popierają i gratulują odwagi "bohaterce" tego całego zamieszania.
  • Odpowiedz
Trochę współczuję typowi, bo łatkę gwałcicela to się pewnie nie za fajnie odkleja. A trochę mi go nie żal, bo trzeba się z dupą na rozum zamienić, żeby r----ć takie nawiedzone Julki.


@Kamienie: Przecież on sam do tego g---o stowarzyszenia należał, to jedna klika jest XD
Nic lamusa nie szkoda
  • Odpowiedz
  • 6
@Velociraptor_w_kubku: Zdradziła swojego beciaka z chadem, chad jak to chad ja poruchal i zostawił i teraz robi plaku plaku zeby sie zemscic na chadzie i miec usprawiedliwienie przed beciakiem zeby dalej sie nia opiekowal. To tak w skrocie


@Xreak Z tego co czytałem ich konwersacje to koles nawet ma RIGCz. Bo nie wiedział, że ona ma kogoś i powiedział, że się z tym źle czuje, że ona zdradziła. (a
  • Odpowiedz