Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 65
Cuda się zdarzają! Udało mi się w tym tygodniu kupić nową Meride Silex 400 z 2021 r. i to w rozmiarze M! Wymagało to niekonwencjonalnego podejścia - rozesłałem maile do wszystkich sklepów partnerskich Meridy w Polsce i przy granicy (jakieś 200) no i okazało się, że jedynie mały sklep z Przemyśla ma go na składzie. Przemiły właściciel nawet go mi wysłał na swój koszt mimo, że nie prowadzi sprzedaży wysyłkowej. Pozostałe sklepy informowały (odpowiedziało ponad 100), że nie mają i nie wiedzą czy i kiedy będą mieć.
Wcześniejszy rower mi skradziono więc dzisiaj po 8 miesięcznej przerwie mogłem wrócić na siodełko. Forma słaba ale uczucie cudowne (ʘʘ)

#gravel #rower
dziara1429 - Cuda się zdarzają! Udało mi się w tym tygodniu kupić nową Meride Silex 4...

źródło: comment_1619364018G6OmRuLboLsrPI5v26b0bR.jpg

Pobierz
  • 11
@dziara1429 panie kochany same here. W listopadzie zrobiłem risercz. Kilkadziesiąt sklepów dzwonione pisane itd. Dwa sklepy zadeklarowały się na rezerwację silex 700 rozmiar M. I rower miał być w lutym. I tak do połowy kwietnia merida polska mnie zwodziła, że może będzie (tu ciągle do przodu 2-3tt podając daty dostawy). Po szukałem przy okazji silex 400 i udało się 2 tyg temu kupić też z dostawą do domu mimo, że sklep nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@brian_de_rossali:

też z dostawą do domu mimo, że sklep nie wysyła.


Trochę podejrzane, mam nadzieję, że pachniał nowością i że ci nie wcisnęli jakiegoś powystawowego, który ma już nabite kilkadziesiąt km w okół sklepu i obcierki od pancerzy na lakierze.
Trochę podejrzane, mam nadzieję, że pachniał nowością i że ci nie wcisnęli jakiegoś powystawowego


@Cementoasfalto: i bądź tu kurła miłym i uczynnym w tym kraju.... od razu podejrzenia i zaraz wszyscy zamiast dobrze o Tobie myśleć to będą źle myśleć i wietrzyć oszustwo