Wpis z mikrobloga

@lunarwave_ nie masz do tego psychy. Skoro na wykopie wybuchasz po kazdej prowokacji to predzej czy pozniej wezmiesz kolejny juz (xddd) kredyt i zaladujesz sie w safeshita

  • Odpowiedz
@Kyappu: Ile my już takich tu mieliśmy. Oni usuwają konta :D
#!$%@? z tym że się pogrąży na tym shicie i straci na tym. To wręcz oczywiste, wturne i nudne.
Zawsze tak samo, rutyna. Jedyne co niezwykłe w nim, to skala żałosności tego co robi.
Usuniecie posta i krzyczniee w podnieceniu "i co? no pokaż!"
I on jest z tego dumny.

Nic nie pisałem o kredycie! No udowodnij!
  • Odpowiedz
Ale też nie #!$%@? że to shit i że padnie zaraz bo tym tokiem myślenia już bym mieisac temu wyszedł z safemoon i byłbym na plusie 1/10 tego prawie co mam teraz a teraz dopiero się rozkręca, więc nigdy nie wiadomo jak to będzie a drugi #!$%@? nie lepszy bo zainwestował kilka stówek i #!$%@? cały wykop.pl musi o tym wiedzieć
  • Odpowiedz
@NiechWamKaczorSrubeDokreci: nawet mi cie trochę żal. To sa poważne urojenia. Niedokładnie prześledziłes mój profil stalkerze ( ͡° ͜ʖ ͡°) sa jeszcze wpisy (zreszta jedne z pierwszych) gdzie otwarcie mówię o tym ze posiadam kredyt. Ba! Posiadałem go nawet zanim wszedłem w hazard zwany krypto ( ͡° ͜ʖ ͡°) lecz się albo zrób coś ze swoim życiem bo potem może być tylko gorzej
  • Odpowiedz
@Kamillo091: @Kamillo091: wszystko było super, fajna atmosfera, newsy itd ale widzisz przyszedł bitkojniarz któremu w życiu nie wychodzi u musi wylać swoje frustracje zaczepiając innych. Ja już z nimi skończyłem. Wybacz ze musiałeś to czytać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz