Wpis z mikrobloga

@lunarwave_ to takie "powiedzenie", tak sie przyjelo bo na kazdej hossie na redditach i 4chanach znajduja sie ludzie ktorzy opisuja jak to #!$%@? kredyt zaciagniety specjalnie pod krypto i teraz nie wiedza co zrobic. W taki sposob stali bywalcy wyśmiewają swiezakow i napalencow pokroju na przyklad ciebie. No offence, ja tu tylko tlumacze
to napisz nam kto wziął ten kredyt na te shotcoiny? Dajesz XD


@lunarwave_: To już nie brak godności, a wręcz jej wartość ujemna kiedy na perfidzie usuwasz swój wpis i w podnieceniu krzyczysz żebym pokazał dowód, sugerując w ten sposób że kłamię. Sam łże w najbardziej bezczelny sposób, jednocześnie próbując wmówić innym że jest odwrotnie... Ja #!$%@?ę, jak ty możesz patrzeć w lustro mając w świadomości jak żałosny do granic jesteś?
@lunarwave_: weź chłopie zluzuj jak ci się nudzi to pisz priv wiadomości do nich a nie spamujesz tutaj jak widzę zarobiłem w huuuj więcej od ciebie na tym ale się nie spinam że to jak przepadnie safemoon to świat się zawali ale przez twoje spamy to ciężko tutaj znalesc jakieś ciekawe informacje na temat Safemoon tylko co chwilę twoje wiadomości o gownie więc zluzuj trochę
@Kamillo091: I nadal to samo. #!$%@?, absolutnie zero refleksji po tym jak wcześniej wykpiłem żałosność twoich odpowiedzi. I nadal to samo... W jakim celu piszesz wysryw bez żadnej argumentacji tylko z bezpodstawnym epitetem?

Teee. Weź ty popatrz na to z boku. Ktokolwiek kto przeczyta taką dyskusję i to co prezentujesz, jak absurdalny brak merytoryki a jedynie idiotyczne "jesteś gupi, lol" otp.... No to raczej się pogrążasz a nie odwrotnie...
Przecież każda