Wpis z mikrobloga

@matra: Racja. W sumie na mocowanie EF nie mam zbyt dużego wyboru tanich obiektywów. Z używkami tyż. Może jak będzie mi się chciało to coś dla siebie znajdę. Nie mogę się doczekać ciepłych dni i zdjęć w plenerze.
@xud9: ja też, każde wyjście jak na razie mam nieudane, bo piździ tak, że jeśli ja się nie trzęsę, to trzęsie się pies (_ )
z tanich na pewno warto mieć jeszcze 85 1.8, w sumie gdybym już nie miała innej 85, to bym w tę celowała. Szkoda, że nie ma taniego szerokiego kąta z w miarę ok światłem, bo tylko tego mi brakuje ( ͡
@matra: Taaak, taki zestaw 50, 85 i jakiś szeroki kąt to byłby ideał. Teleobiektywy to nie moja bajka. Makro tak samo. Mimo wszystko dam szansę kitowemu obiektywowi. Oczywiście przy dobrych warunkach. Nie spodziewam się fajerwerków, ale może nie będzie tak źle.
@xud9: nie wiem, w 2016 kupowałam, ale nie pamiętam dokładnie kiedy. Z wad to że lubi mydlić poniżej 2.0, ale lubi nie znaczy, że mydli - powyżej masz zdjęcie z pełnej dziury) i możliwe, że lubi winietować (co jest akurat zaletą dla mnie xD), no i jak to tani obiektyw, do tego portretówka - demonem prędkości nie jest, niemniej mam/miałam droższe obiektywy o podobnym AF, więc nie ma co narzekać. Przy
matra - @xud9: nie wiem, w 2016 kupowałam, ale nie pamiętam dokładnie kiedy. Z wad to...

źródło: comment_1619368330Gnyh6s5gdEUduahiNmOY3s.jpg

Pobierz
@matra: Zapomniałem, że ja to mam pełną klatkę. Oraz taki ficzer, że wybieram sobie czułość wkładając odpowiedni film do lustrzanki. ( ͡ ͜ʖ ͡) Powrót po latach do analoga.
@xud9: wiem, też kiedyś korzystałam z analoga, ale wcale za tym nie tęsknię xD głównie zdjęcie też z FF, ale mam go od niedawna, stąd większość zdjęć to wciąż apsc.
@matra co to za rodzaj psa? Dostałam psa, jest niby podobny a niby były właściciel twierdzi, że to mix amstafa i pitbulla. Więc się zastanawiam co mam za mix, bo mój jest jednak podobny do Twojego
@Jagoo: pokaż zdjęcie, niemniej jeśli mix to mix, rasę potwierdzi Ci tylko rodowód. To na zdjęciu to staffik, ale wszystkie TTB są do siebie podobne troszkę :)