Wpis z mikrobloga

@Dante27: Sobota południe i humor popsuty przez te lafiryndy dziennikarskie xD
@PatologiiZew: Ja tam korzystam z kas samoobsługowych ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale wróć pamięcią do początków pandemii, kiedy miasta wyglądały na wymarłe, nikt nie jeździł jak nie musiał, dla służb na orlenie darmowa kawa, restauracje fundowały obiady szpitalom. Polacy współpracowali, dopóki rządzący nie #!$%@?.
@56632: oi mate ( ͡° ͜ʖ ͡°
Sobota południe i humor popsuty przez te lafiryndy dziennikarskie xD


@Aroneu: :D

Ale wróć pamięcią do początków pandemii, kiedy miasta wyglądały na wymarłe, nikt nie jeździł jak nie musiał, dla służb na orlenie darmowa kawa, restauracje fundowały obiady szpitalom. Polacy współpracowali, dopóki rządzący nie #!$%@?


@Aroneu: dokladnie, pamietam jak dzis jak szedlem po zakupy o 14, sroda to byla, dzien po "wybuchu" w Polsce, ruch na ulicach jak w Niedziele
z tym nie mogę się zgodzić. Według mnie, nikt nie manipuluje lepiej od TVP


@Aroneu: oczywiście, że TVN jest lepszy w manipulacji. TVP nie manipuluje, oni sieją propagandę wprost. TVN manipuluje subtelnie, nie strzela z armat wielkim hukiem.

Bardzo w pamięci mi utkwił materiał TVN odnośnie dzieciaków jeżdżących po schodach smoleńskich. Dzieciaki #!$%@?ły hulajnogami po pomniku, a TVN wyciął tylko fragmenty filmu, pokazał jak akurat jeżdżą dookoła niego i stworzył narrację,
no a teraz coś odnośnie handlu poproszę bo do tego się odnosiłem xDDDDD


@PatologiiZew: miałeś tam też w tym filmie, na kanale jest tego więcej. Mówiłeś o dystansie w ogóle, nie o dystansie w sklepach. iksdedede

Polak w maseczce stoi jak sardynka jeden na drugim.


@PatologiiZew: nie zawsze.

Szwed bez maseczki trzyma odstęp bo tak wskazuje linia i RiGCz.


@PatologiiZew: nie zawsze.
@Aroneu: akurat to jest dośc ciekawy temat. TVP prowadzi mocniejszą propagandę ale też głupszą - dość łatwo zauważyć, że jest tam manipulacja. TVN natomiast nie robi takich #!$%@? jak tvp, ale za to ich propaganda jest bardziej dyskretna - co za tym idzie równie groźna. Nie zebym tutaj symetryzowal na sile, bo #!$%@? tvp
Za chwilę o krajach w których obostrzenia są luzowane, ze względu na współpracę obywatel


@Aroneu: trochę w tym jest prawdy, w takich Chinach zakładasz maseczkę nawet bez pandemii jak np. boli cię gardło, w Polsce podczas najgroźniejszej pandemii od lat dalej mało kto myje ręce po sraniu
@Zona_faraona: możliwe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Filareta: no ale Chiny to raczej wyjątek w tej kwestii, w większości krajów się raczej nie nosi maseczek podczas bólu gardła.
Co nie zmienia faktu, że trzeba było pandemii, żeby ludzie w tym kraju zaczęli myć ręce