Wpis z mikrobloga

@kamyczeq zdecydowani i nie bojący się ryzyka, którzy boją się poprzeć opozycję w jednej z nielicznych sytuacji gdzie mogą mieć wpływ na kraj, w strachu o utratę 2% elektoratu lubującego się w pałowaniu gejów i żeby się Kaczyński nie obraził xD
@arczer: ty za to jesteś bardzo męski ruchając śmierdząca karyne 3/10,lub co bardziej prawdopodobne nie ruchając wgl xDD

Z biologicznego i naukowego punktu widzenia, o byciu "męskim" decyduje tylko i wyłącznie powodzenie u kobiet.
@youngpablo: lewicujący, niemęscy koślawcy o ujemnym testosteronie jakiekolwiek kontakty z kobietami mogą mieć w przypadkach:
- w gronie rodziny np. mama i babcia, siostra (postulaty legalizacji ( ͡° ͜ʖ ͡°))
- jako gej mając psiapsiółki
- jako aktywista będąc podnóżkiem feministek, które i tak mają go za gówno ale przydatne
@arczer: uuu zabolało widzę xD, wystarczy zobaczyć jakie poglądy panują wśród nieruchajacych (w przeważającej części) by samemu wyciągnąć wnioski xd
Ale widzę, że przerasta Cię działanie logiczne na poziomie piatoklasisty
@youngpablo: nie jestem sebkiem ani narodowcem z krwi i kości ale miałem sporo kobiet w życiu, teraz już tylko jedną. Znam na tyle naturę kobiety, że wiem czym się kierują. Są to emocje i instynkty i jedyny instynkt jaki może wzbudzić jakiś pokurcz kładący się przed murzynami to instynkt macierzyński, opiekuńczy i ale przy dobrych wiatrach nawet jakiś odsetek spierdoksów może sobie na tym pogłaskać bobra po alkoholu ale to max
@arczer: nic do Ciebie nie mam, ale przestańmy robić z logiki kurtyzane. Cały ten "ruch inceli" narodził się w USA i jest ściśle powiązany z prawactwem.
Dalej, kto narzeka że "weee kobiety lewaki, weee nie chcą się ze mną ruchac, weee rewoluja seksualna wee weee"?

To co opisałeś to fishe, które jakąś tam babę zawsze sobie znajdą, może nie najładniejsza ale zazwyczaj

W każdym lo czy też uczelni masz kilku regularsów,
@arczer: powiem tak, bycie fishem, donkiem czy regiem nie koreluje z poglądami dopuki nie zaczniesz simpowac (wtedy faktycznie nie masz na co liczyć). I taki regulars może klękać ile chce, a i tak będzie wysoko wartościowy z punktu widzenia kobiety. Tak samo Seba, będący regiem, będzie miał powodzenie wśród dup, obojętnie jakie ma poglądy.
W poprzednim komie wyjaśniłem mechanizm społeczny, dlaczego większość tych którzy nie mają szczęścia w wyrywaniu dup to
@youngpablo: kluczowe dla samicy jest aby jej samiec-opiekun posiadał istynkt samozachowawczy a tego lewicowcom najwyraźniej brakuje. Oni nie gwarantują bezpieczeństwa a to tego potrzeba kobietom. Incel może nie potrafi się bić ale przynajmniej "nie wpuszcza lisa do kurnika"
@arczer: wydaje mi się, że mówisz o skrajnych opętanych lewakach, którzy faktycznie nie będą mieli powodzenia bo są donkami (oczywiście wyjątkiem będzie sytuacja kiedy będzie on przystojny), tyle że takich jest naprawdę mało.

Większość przysłowiowych Oskarkow (czyli regularsów), wydaje mi się że ma poglądy libright, bądź centrowe.

Też trzeba brać poprawkę, że sportowe wyrywanie lasek (do którego cały czas się odwołuje), to coś innego niż związki
@youngpablo: mówimy o sportowym, bo do związków to każdy można znaleźć jakąś dzieciatą albo przechodzoną.
Tak, tacy wyrywacze to raczej nie mają radykalnych poglądów bo nie mają do tego głowy i czasu ale raczej pukają się w głowę widząc co się dzieje z BLM albo słysząc postulaty feministek