Wpis z mikrobloga

Taki #protip
Jakbyście planowali robić włączniki na metrze wysokości, żeby waszemu dziecku lepiej sięgało się do zapalenia światła, bo wiadomo, nie woła o światło jak idzie do łazienki to jest to lekko kiepski pomysł. Z zewnatrz wygląda jakbyśmy robili tu dyskotekę za to on może tak jednorazowo nawet 10 minut.

#elektryka
Zarzutkkake - Taki #protip 
Jakbyście planowali robić włączniki na metrze wysokości, ...

źródło: comment_1619251728yBr5AINcTr6E1hJChe5X50.jpg

Pobierz
  • 63
To rozwiązanie jest dobre nie tylko że względu na gowniaki. To o czym piszesz się pewnie dzieciakowi znudzi całkiem szybko. Dla dorosłych profit jest taki że np z ciężka siatą zakupów nie musisz podnosić ręki żeby włączyć światło a możesz je włączyć np dupa albo i ta ręka z siatami. U siebie chciałem wlaczniki na takiej wysokości a dzieci nie mam i o gowniakach nawet nie myślałem.
Na takiej wysokości normalnie montuje się w USA. W polsce zaczyna się pojawiać coraz częściej takie rozwiązanie i według mnie jest o wiele wygodniejsze
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@chudy90: no i nie mozesz sie o zadna sciane oprzec bo cos wlaczysz :D serio to jakiś #!$%@? nieistniejacy problem. Wchodzisz, zostawiasz siaty i wlaczasz swiatlo, rzadko jest tak ciemno w domu by nic nie widzieć.
Zreszta jest to niewygodne, wyglada komicznie i w przypadku jakiś polek, szafek wszystko musi byc niskie, kwiatka nie postawisz. Widze miliony minusów, zero plusów. Remontowalem wszystko u siebie i podstawa bylo by wlacznikow bylo duzo
Kiepski że mnie ojciec. Założyłem że córka jak będzie zapalała światło to sobie weźmie stołeczek i tak tak robiła. No ale przynajmniej radzi sobie ze wszystkim sama w przeciwieństwie do przyszłym kalectw, na które tu widzę niektórzy chowają swoje bąble.
#!$%@?ło Was? Niżej pstryczek pod dziecko? Co z Wami?