Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@Zarzutkkake: a wiesz ze można było zrobić normalne włączniki i kupić dziecku podescik z Ikei żeby sięgał? ;)
IMHO włącznik na metrze wygląda do kitu - dziecko zaraz wyrosnie a ten potworek zostanie
  • Odpowiedz
Jakbyście planowali robić włączniki na metrze wysokości, żeby waszemu dziecku lepiej sięgało się do zapalenia światła


@Zarzutkkake: szczerze, to musiałoby mnie #!$%@?ć żeby w ogóle wpaść na taki idiotyzm xD
  • Odpowiedz
@Zarzutkkake: wynajmowałam kiedyś mieszkanie z nisko zamontowanymi włącznikami i to było mega wygodne :D i w zasadzie bardziej naturalne, bo nie trzeba było podnosić ręki.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Zarzutkkake: ja zrobiłem nisko pod siebie, a nie pod dzieci, to jest dużo wygodniejsze, jak tylko unosisz dłoń na wysokość biodra, niż klepać przy ramieniu. Młody też się bawił światłem, ale przeszło mu po pół roku, a włączniki dalej są wygodne
  • Odpowiedz
@sherkhaan: taka lokalizacja jest mega wygodna. Nie tylko że względu na dzieci - włącznik mam na wysokości klamki od drzwi, ściany mniej się brudzą od szukania włącznika. Polecam. A młody prawdopodobnie zauważył, że tylko na to rodzice reagują to szaleje
  • Odpowiedz