Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy było

Jeżeli po wyczesywaniu zwierząt domowych zostaje wam trochę wełny, udostępnijcie ją ptakom, na przykład w sposób pokazany na zdjęciu. Jest czas budowania gniazd, a hydrofobowa, ciepła sierść przydaje się w tym znakomicie ()


#pies #ptaki #pomagajzwykopem #zwierzaczki #smiesznypiesek
Pobierz Polska5Ever - Nie wiem czy było 
 Jeżeli po wyczesywaniu zwierząt domowych zostaje wa...
źródło: comment_1619188907UN3PNBdBwzrb0O3BRS5xR5.jpg
  • 44
@Given My nie dość że mieliśmy takie krzaki po 1,5 metra wysokie, blisko drogi i polnej ścieżki to śmierdzialo po drugiej stronie ulicy xD ale jak to młodzi rolnicy nie wiedzieliśmy i urosly same męskie, ponad 400 gram suszu można było wywalić ¯_(ツ)_/¯
@Polska5Ever: Ja dziś z okna widziałam jak babka na ulicy wyczesywala psa. Sierść latała wszędzie - na samochody, chodnik, część pewnie do pobliskiego przedszkola. Odeszła ale po chwili się zreflektowała i wróciła po cała garść psiej sierści. Totalnie obleśne
@Polska5Ever: a to ja powiem ze lepiej tak nie robić. Mam woliere z ptakami i kiedys wpadłem na ten pomysł i przez to pare ptaków straciło palce. Sierśc psa ma chyba inne właściwości niz jakies tksie roslinne włokna i ma wieksza tendencje do zaplatywania sie w okół nóg. Ale moze to tylko u mnie jakies upośledzone ptaki mam xd