Wpis z mikrobloga

Pewnie wielu wysokich "przegrywow" (xDD) a nawet normików zastanawia sie jak to jest być niskim.
Zrobie więc dla was krótkie manlet experience, jakie to uczucie mieć mniej niż 185 cm.

1. Żeby ktokolwiek uznał cie za dobrego w czymkolwiek i docenił twoje osiągnięcia musisz być ponadprzeciętnie, wyjątkowo dobrym. Bycie dobrym to za mało.

Jednocześnie jeśli będziesz w czymś wyjątkowo dobry to zawsze musisz być gotowy na oskarżenia że próbujesz rekompensować sobie wzrost.

Manlet ma więc dwie drogi, praca nad sobą i wieczne oskarżenia o leczenie kompleksów lub całkowite odpuszczenie samorozwoju.

2. Zarzut o byciu niskim jest zawsze argumentem którego nie da się wybronić przy jakimkolwiek sporze.

3. Żartowanie z wzrostu to temat który jest społecznie akceptowalny, manlet może udawać że to go nie rusza lub reagować agresywnie, na co tylko czekają atakujący manleta żeby jeszcze bardziej go pogrążyć.

4. Bycie niskim jest związane z pewnym poczuciem bezradności i strachu. Jakby na to nie patrzeć manlet jest na straconej pozycji jeśli jakikolwiek konflikt eskaluje do etapu rękoczynów.

5. Manlety mają zwykle wiele zainteresowań lub są w nich dobre. Umieją rozmawiać przez punkty wyżej. Rzadko jednak ktoś ich słucha.

6. W przypadku życia uczuciowo erotycznego manlet ciągle dostaje feedback w stylu "fajny jesteś ale nic nie czuje"

7. Jeśli już mu się uda to manlet jest o wiele bardziej zazdrosny bo instynktownie przeczuwa że obrona terytorium to jedyna strategia która pozwoli mu nie zostać wymienionym na wyższy model reproduktora.

#manletexperience

#depresja #psychologia #wzrost #niebieskiepaski #heheszki
#logikaniebieskichpaskow #zwiazki #rozwojosobisty #rozwojosobistyznormikami #blackpill #przegryw #wychodzimyzprzegrywu #ciekawostki #podrywajzwykopem #tinder
  • 63
@TypowyZakolak
@TypowyZakolak

śmiejesz się ale niski (<170) chudy facet po prostu wygląda niepoważnie i nikt się z nim nie liczy. Ze wzrostu tak gdzieś 175-179 nikt się nie śmieje, po prostu są mniej atrakcyjni od wysokich dla kobiet.


Mam 173 i również nikt nigdy się ze mnie nie śmiał.
W ogóle nigdy poza Internetem nie usłyszałem że jestem niski, więc nawet bym o tym nie wiedział.