Wpis z mikrobloga

Tak na przyszlosc, gdyby ktos szukal rozwiazania po kablu i wpadl na pomysl zakupu powerline na poziomie AV1000. Wyniki z speedtesta na zdjeciu.

Spodziewalem sie wyniki chociaz 300-400 Mbps a nie 150 xd.

Urzedzenia podłączone zgodnie ze sztuka czyli do gniazdka (nie przedluzacza / innych rozgaleznikow). Mieszkanie ma nowa instalacje, także wina okablowania raczej srednia.

Zatem na 5GHz mam 300-400 Mbps
Na kablu router <> laptop 800-900 Mbps
Na powerline 150 Mbps.


Powerline TL-PA7017P KIT: https://www.tp-link.com/pl/home-networking/powerline/tl-pa7017p-kit/

#powerline #siecikomputerowe #switch #tplink #internet
Pobierz
źródło: comment_16191723416Oj7q2yYeePsY0TRCU6APM.jpg
  • 13
@Strzalka syf w sieci (elektrycznej) typu zasilacze impulsowe itp, sieją strasznie. Skrętka zawsze i wszędzie tyłku w wielu przypadkach dupy się ruszyć #!$%@? wam nie chce ( ͡º ͜ʖ͡º)
wszędzie tyłku w wielu przypadkach dupy się ruszyć #!$%@? wam nie chce ( ͡º ͜ʖ͡º)


@korni007: jakbym miał teraz od siebie z pokoju ciągnąć skrętkę do garażu to pół chałupy do rozebrania( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Strzalka: Tyle tego ustrojstwa przetestowałem, że pozwolę sobie Ci napisać- i tak masz zajebisty wynik. Połowę tego wyniku raz w życiu widziałem, a tak to koło 30. Ale warunki dość specyficzne, bo budynki podlegające pod konserwatora, więc niczego kombinować nie mogłem
to pół chałupy do rozebrania( ͡° ͜ʖ ͡°)


@svr_: tak się zwykle wydaje na wstępie. Ale jak się dobrze zastanowić, okazuje się, że 90% trasy da się przelecieć za listwami przypodłogowymi, gdzieś wystarczy się przez jakąś ścianę przewiercić, kanałem wentylacyjnym wyjść na strych i innym kanałem wrócić w zupełnie inny obręb domu....