Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 197
#farcry3

Pamiętam jak tata mi ją kupował gdy miałam jakieś 13 lat i dopiero po kilku latach zrozumiałam jakie miałam szczęście, że mi poszła, bo nawet nie przeczytałam wymagań, bo sie na tym nie znałam xD
Far cry 3 to jedna z moich ulubionych gier, a jej największą wadą jest to, że najlepsza postać znika tak szybko ()

#gry #grykomputerowe #polecam #fanart
Pobierz Yourisu - #farcry3

Pamiętam jak tata mi ją kupował gdy miałam jakieś 13 lat i dopier...
źródło: comment_1619150686W5ZBNBaRmfThk0G5DnzXEK.jpg
  • 64
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Fakt. Trojeczka była #!$%@?. Pamiętam z jakim zapałem chciałem przejść czwórkę. Ale szybko zapał zdechł. W ogóle mi to nie siadło.

@AliDzi: oj miałem to samo. W trojeczce się zakochałem od pierwszego wejrzenia. Czworecxka niby podobna, ale to jednak nie to samo. Odczułem jakieś mocne propsowanie łuku w FC4 co mi nie siadlo
@Yourisu: powiecie mi ze jestem #!$%@?, ale moje ulubione farCry to 2 cześć. Tak, wiem. Nudne i wtórne ale klimat spalonej słońcem afryki jeat po prostu nie do #!$%@?. Grafika i fizyka kosmos


@spanko Zdecydowanie brakuje gier z akcją w Afryce. Miejscówka z potencialem ale wcale nie używana w grach.
@Yourisu: jedną z tych mainstreamowych przełomowych gier która wyszła mega dobrze. Aczkolwiek jakbym miał wskazać który mi się najbardziej podobał to jednak piątka robiła robotę i jeszcze to zakończenie.

Swoją drogą jak nie grałaś to ograj fc3 blood dragon. Jak dla mnie absolutny hit aczkolwiek jak komuś nie pasują takie klimaty to może się odbić

Poza tym fc2 też ma u mnie specjalne miejsce bo tego klimatu już później żadna część
@spanko: Trójka jest moja ulubioną, ale dwójkę też uwielbiam, za ten klimat Afryki, za bronie które mogą się rozsypać, za niesamowitą fizykę, za tyle różnych możliwości.

W dwójce jednak odpychała mnie zawsze ta wizja przemieszczania się po tej mapie, takie powolne i uciążliwe, tak samo jak grind wszystkich zadań, ulepszania kryjówek, odblokowywania broni. Obstawiam że zrobienie 100% zajęłoby około 100 albo więcej procent, głównie przez przemieszczanie się i monotonię misji.