Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 197
#farcry3

Pamiętam jak tata mi ją kupował gdy miałam jakieś 13 lat i dopiero po kilku latach zrozumiałam jakie miałam szczęście, że mi poszła, bo nawet nie przeczytałam wymagań, bo sie na tym nie znałam xD
Far cry 3 to jedna z moich ulubionych gier, a jej największą wadą jest to, że najlepsza postać znika tak szybko ()

#gry #grykomputerowe #polecam #fanart
Yourisu - #farcry3

Pamiętam jak tata mi ją kupował gdy miałam jakieś 13 lat i dopier...

źródło: comment_1619150686W5ZBNBaRmfThk0G5DnzXEK.jpg

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
@Yourisu: powiecie mi ze jestem #!$%@?, ale moje ulubione farCry to 2 cześć. Tak, wiem. Nudne i wtórne ale klimat spalonej słońcem afryki jeat po prostu nie do #!$%@?. Grafika i fizyka kosmos
  • Odpowiedz
@Yourisu: kilka miesięcy temu widziałem podobnego posta na wypoku i postanowiłem zagrać. Gra dobra, ale niczego nie urwała. Na wypoku jakiś sentyment wielki do tej gry jest. Najbardziej niszczył rozgrywkę movement, postać nie potrafiła przechodzić przez progi co jest dla mnie jakąś kompletną abstrakcją. Po dość krótkim czasie trafiamy do sklepu w tej osadzie i trzeba się napocić, żeby przejść przez próg bo postać się blokuje. Jak to przeszło przy
  • Odpowiedz
@Yourisu:
Też jestem wielkim fanem tej części. Swoją drogą to chyba jedyny FPS(choć to trochę uproszczenie), który mnie naprawdę wciągnął i dobrze go wspominam.
  • Odpowiedz
@morsi:
xD ta gra ma już swoje lata, ale w swoim czasie była przelomowa. To właśnie tam powstały wieże Ubisoftu ;)

@spanko:
Tak farcry 2 gdyby tylko dodać kilka usprawnień w mechanice mogla by być najlepszą częścią w serii. Fizyka otoczenia oraz niszczenie się broni, edytor map to był czysty miód. Szkoda że takich gier już nie robią ;sadpepe;
  • Odpowiedz
@Yourisu: Jason, do you know the definition of insanity? ( ͡° ͜ʖ ͡°) uwielbiam również, przeszedłem tą grę z 15 razy xd najbardziej zapamiętałem z grania jak będąc realnie wcięty po kilku piwkach jeździłem samochodem (muzyka z aut fajna) na tereny zajęte przez piratów i uciekałem im potem po zniszczeniu auta leśnymi drózkami po drodze robiąc powiększony portfel aby skończyć eskapade na odblokowaniu wieży transmisyjnej
  • Odpowiedz
@Yourisu: na plus nieziemski movement postaci, chyba w żadnej grze tak dobrze się mi biegało skalało, nurkowało w powietrzu itp idylliczna, kolorwa sceneria, całkiem ciekawe postacie i mistyczny wątek Rakyat

Na minus #!$%@?ące (jak grasz 10 raz) cutscenki których nie da się przewinąć xd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Yourisu: och, tak, mój pierwszy farcry który wciągnął jak nic innego. A wczoraj pierwszy raz odpaliłem 5ke, zobaczymy z czym to się je
  • Odpowiedz
  • 4
Fakt. Trojeczka była #!$%@?. Pamiętam z jakim zapałem chciałem przejść czwórkę. Ale szybko zapał zdechł. W ogóle mi to nie siadło.
  • Odpowiedz
@spanko: Klimat dwójki jest świetny. Jakieś państewko afrykańskie pochłonięte w wojnie domowej, fajna dżungla i genialna sawanna. Historia też była niezła, ale sposób jej przedstawienia przez zbieranie nagrań "złego" trochę psul. Niestety dwójka poległa przez monotonne powtarzające się misje i respawn posterunków. To była dramat wystarczyło odejść 200 metrów bo wykrywacz diamentów się zaświecił i już straż odradzała sie.
  • Odpowiedz