Wpis z mikrobloga

Sytuacja widoczna na załączonym obrazku przytrafia mi się juz ktorys raz z kolei. Ilekroc przytoczę temat spotkania to dostaje cisze w odpowiedzi. Czasami w ogole mi nie odpisują nawet na proste pytania typu „Czy interesujesz się literaturą?” Zaczynam sie zastanawiac nad sensem korzystania mężczyzn z aplikacji randkowych. Uważam, że aplikacje typu tinder to dla facetów kompletna strata czasu. Są one tworzone tylko po to aby podbić i połechtać ego kobiet. #tinder #randkujzwykopem #niebieskiepaski #redpill
soshiu - Sytuacja widoczna na załączonym obrazku przytrafia mi się juz ktorys raz z k...

źródło: comment_1619091073BKMooLxpKl4zGoS219ONCb.jpg

Pobierz
  • 33
No i co ja poradze? Nie kazdy jest przebojowy


@soshiu: to jest ewolucja spostrzegania wartości swojej własnej, pierw musisz dążyć do tego, aby się odpowiedzieć a pytanie co kobieta dozna/otrzyma dzięki spotkaniu z tobą, potem już tylko co ty otrzymasz.

Umawiając się z byle kim będziesz byle kim, kobiety to wspaniale rozumieją
@soshiu nudny jesteś i nie konkretny.
1. Piszesz co chcesz robić. A nie gdybanie i chybanie.
2. Piszesz, kiedy chcesz to robić - podajesz 2 daty kiedy masz czas (nie dalej niż 5 dni do przodu - choć sam umawiam się na ten sam dzień albo na następny). Nie ma wtedy czasu - trudno idziesz do następnej.
3. Nigdy nie pisz kilku wiadomości po sobie. Daj czas na odpowiedź, jak nie odpowie
@soshiu po samym stylu, w jakim napisałeś swoją wypowiedź widać, że jesteś inteligentniejszy niż większość kobiet tam. Przykro mi, ale prawda jest taka że najpewniej jesteś po prostu mało atrakcyjny wizualnie, a one patrzą głównie na to. Spróbuj poznać kobietę poza tinderem w miejscach gdzie idiotki nie chodzą