Wpis z mikrobloga

@damian_co_dalej: Slyszalem ze jak sie trafi na zdesperowanego handlowca to mozna dobry rabat nawet przy comfort lease wyrwac. W kazdym razie slabo to oplacalne. Lepszy normalny leasing a potem sprzedaz wtedy jest 102-105%. Przy comfort lease czy innych z niska rata wychodzi nawet 115%
Lepszy normalny leasing a potem sprzedaz wtedy jest 102-105%. Przy comfort lease czy innych z niska rata wychodzi nawet 115%


@nie_programista_20k: tak, o ile ktoś Ci zagwarantuje, że za te 3/5 lat nadal będzie opcja nie wrzucenia ostatniej raty na firmę i zrobić wykup na osobę prywatną, w innym przypadku przez 3/5 lat odliczasz sobie 50% vatu, a przy sprzedaży płacisz 100% VATu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@elemenTH: Doesn’t matter. Dzieki temu jest sporo tansza. Obecnie jezdze nowa Ibiza i porownanie do Scali ma sie nijak. W Scali wymiarowo i tyle miejsca co w Leonie czy A3.
Nawet poczatkowo myslalem o Aronie bo ibizka jest w pyte ale za cene wypasionej Arony 1.0 mam wypasiona scale 1.5 z jeszcze lepszym wyposazeniem
@KrulCebulion: Największa wada względem poprzedniego to regres jakości bang i olufsena - wcześniej subwoofer był w miejscu gdzie jest koło zapasowe. Teraz jest w nadkolu i gra za słabo. Regres jest tez w jakości materiałów i takich pierdół typu brak wieszaka w słupku b. Na duży plus nowe mmi i kokpit - świadomie nie wybrałem carplaya bo ten system jest dobry sam w sobie. Odnośne silnika to bardzo dobrze działa miękka
@Roman660: Pomijając fanatyzm co do marki, to porównywałeś z nowym Golfem i Leonem? Mega podoba mi się A3, ale coś mi średnio się widzi dopłacać tyle za "premium", chociaż fakt MMI najlepsze jest w Audi, VW i Seat coś nie mogą się ogarnąć, chociaż słyszałem że po poprawkach jest lepiej.
@Roman660: Ehh no będę musiał pomyśleć, ale A3 to dla mnie tylko limo ( ͡º ͜ʖ͡º)

Zobaczę jakie oferty i finansowanie dostanę, chociaż Leon wydaje się rozsądniejszy. Mam nadzieje że dopieszczą ten infotainment, od biedy można skróty do funkcji porobić.
@Euphor: Nie miałem, ale google na koniec 2020 roku przestało wspierać widok map googlowych w mapach i kokpicie w starszych mmi, także tylko standardowa mapa będzie czy to w Navi, czy na kokpicie.