Wpis z mikrobloga

Nie rozśmieszaj mnie... Nie znasz założeń komunizmu, jeżeli stwierdzasz, że komunizm nie jest zbrodniczą ideologią. Każda, powtarzam każda, forma wprowadzenia centralnie sterowanej gospodarki, który jest niezbędny do czystego socjalizmu


@Humbaq: Przykro mi, ale to właśnie Ty w tym momencie wykazałeś się niewiedzą. Nie każdy odłam komunizmu przyjmuje konieczność wprowadzenia centralnie sterowanej gospodarki. Marksizm nie jest jedyną gałęzią tej ideologii. Poza tym, sama centralnie sterowana gospodarka również nie jest w swoim założeniu
  • Odpowiedz
@IrracjonalnaProweniencja: jakim wyznawcą na wszystko co dobre? Może w Twoim czarno-białym świecie tak jest ale ja lubię sobie poczytać od czasu do czasu Krytykę Polityczną (mimo, że z główną linią się kompletnie nie zgadzam) bo trafiają się ciekawe teksty jak i posłuchać co ma do powiedzenia Woś i inni spoza mojej bańki. I robię to właśnie dlatego, żeby wiedzieć jak na świat patrzą ludzi o kompletnie odmiennych od moich poglądach. I
  • Odpowiedz
@CosyGrave: Rozumiem, że wszyscy krzyczący o tym, że Stonetoss to faszysta i w związku z tym jego dzieła są już splugawione jego poglądami nie oglądają np filmów Disneya, znanego ze swego antysemityzmu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Teraz wyobraźcie sobie, że wrzucacie na mirko scenę z Króla Lwa a w komentarzach ludzie się zesrywają "czemu wrzucasz film antysemity?" "czemu bronisz antysemity?!" XDDDD
  • Odpowiedz
Rozumiem, że wszyscy krzyczący o tym, że Stonetoss to faszysta i w związku z tym jego dzieła są już splugawione jego poglądami


@TotalDisaster: Nie są splugawione dlatego że w domowym zaciszu wali do Hitlera a ktoś go na tym przyłapał i próbuje go teraz zdyskredytować tylko dlatego że jego komiksy są otwarcie transfobiczne, homofobiczne, antysemickie, rasistowskie.
  • Odpowiedz
oby się nie okazało, że lubisz kanapki z marmoladą jak Hitler, bo jeszcze staniesz się nazistą


@Dakkar: Jedzenie kanapek nie zmieni w nazistę, ale propagowanie treści atakujących mniejszości etniczne/seksualne - może, jak najbardziej. Hitler miał place i mównice, stonsetoss - internet i komiksy.
  • Odpowiedz
Mam nadzieje że jego komiksy będą jeszcze popularniejsze


@bastek66:
Mam nadzieję, że rasistowskie czy homofobiczne komiksy neonazisty m.in negującego holokaust będą popularniejsze, przynajmniej lewactwo będzie boleć dupa.
  • Odpowiedz