Wpis z mikrobloga

Ja tylko zadałem pytanie, a ty odwracasz kota ogonem. Odpowiesz na nie, czy uciekniesz?


@Zoodiak: to gwałt na logice, a nie pytanie.

Wcale nie trzeba być neonazistą, żeby wiedzieć, że dzieło nie jest tożsame z twórcą. Wystarczy być średnio inteligentną jednostką.

Już w liceum na polskim tego uczą.
  • Odpowiedz
@Humbaq:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Czarny_humor

To jest mój punkt widzenia na komiksy stonetossa.


Z logiką u Ciebie na bakier widzę. I jeszcze cenzurować chcesz. Ponownie pytam: dlaczego bronisz neonazisty?

Wcale nie trzeba być neonazistą, żeby wiedzieć, że dzieło nie jest tożsame z twórcą.


No i uciekasz od pytania: dlaczego bronisz neonazisty? Tyle jest warta twoja argumentacja.
  • Odpowiedz
@Zoodiak:

Z logiką u Ciebie na bakier widzę. I jeszcze cenzurować chcesz. Ponownie pytam: dlaczego bronisz neonazisty?


To chociaż pokaż gdzie jest jakiś błąd logiczny xD Jeżeli jeszcze do Ciebie nie dotarło, to powtórzę Ci: nie uważam, że gość jest neonazistą. Dziękuję EOT
  • Odpowiedz
@Humbaq: Trolluje? To Ty trollujesz i bronisz gościa, który jest zadeklarowanym neonazistą udzielającym się w organizacjach neonazistowskich. Masz rację, EOT.
  • Odpowiedz
Wojna idei udostępnia komiks faszysty stonetossa? Ziobro zaskoczenia

@CosyGrave: Jesteś niczym te barany z PiS/PO, co oceniają utwór (w ich przypadku np. ustawę) przez pryzmat tego kto to stworzył? Najlepiej to prześwietlaj jeszcze rodziny twórców z całą pewnością się coś trafi u każdego xD
Gość od Wojny Idei wrzucił obrazek, a Ty mu imputujesz poglądy autora?

Co do obrazka to całkiem trafny i całkiem dobrze pokazuje, że ludzie wycierający sobie pyski
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Aha. No ja tego nie rozumiem. Bo jak już wytłumaczyłem, komiksy stonetossa nie zawierają ŻADNEJ merytoryki.


@Humbaq: czego? jasno propagują tezy, że żydzi nie są biali oraz, że sterują światem. to się niczym nie rożni obrazków jakie można było znaleźć w der sturmerze. żadna propaganda. wcale a wcale

@6c6f67696e: przecież Żydzi często sami np na Twitterze piszą że nie są biali jeżeli akurat im to pasuje
  • Odpowiedz
Cała ta dyskusja tutaj nie ma sensu, bo opiera się na trudnych do udowodnienia tezach, gdzie jedna strona uważa, że to co jest w internecie, szczególnie na prześmiewczych obrazkach, należy brać na śmiertelnie poważnie. A druga część zauważa, że jechanie na kontrowersji, szczególnie w humorze, jest powszechnym zjawiskiem. No i są jeszcze ci, którzy uważają, że gość na poważnie jest neonazistą i w tym celu stworzył jeden, jedyny komiks, ktory te idee
Humbaq - Cała ta dyskusja tutaj nie ma sensu, bo opiera się na trudnych do udowodnien...

źródło: comment_1619082773f0BJpMluZAY7hPP2F9nz01.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Dla wszystkich którzy tutaj bawią się w obronę Stonetossa polecam wpisać jego pseudonim artystyczny w google, to że w waszej "bańce" widzicie tylko te śmieszne, dobre komiksy które mu się udały a poruszany temat żartu jak najbardziej może podpadać pod czarny humor czy satyrę to nie oznacza że taka jest reguła, to jest wyjątek, a przyznam że czasem prychłem na jego obrazki które w gorących były. No ale one potrafiły się wyrwać
C.....j - Dla wszystkich którzy tutaj bawią się w obronę Stonetossa polecam wpisać je...

źródło: comment_1619083206SeJwwUd32bYDZGS4TD7Xex.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz