Wpis z mikrobloga

@Zendemion:

'nigdy nie wejdziesz w wysoki bracket' jaki defetyzm xD


Ale po co wogóle pracować, rozwijać się, czy próbować coś osiągnąć samemu, lepiej wychodzić z założenia że i tak nic się nigdy nie uda (chociaż w przypadku nieudaczników z tagu #antykapitalizm akurat może to być prawda), nic nie robić i wyciągać łapy po cudze bo im się przecież należy xD
@PolskaPrawica: Właśnie dlatego należy promować kapitalizm. System, który jako jedyny jest w stanie skutecznie doprowadzić do wzrostu zamożności przeciętnych ludzi :)

Przypomnę tylko, że to lewica funduje niepełnosprawnym w Holandii seks z funduszy publicznych, prawactwo nigdy by czegoś takiego nie poparło.


@PolskaPrawica: Incel to nie jest osoba niepełnosprawna. Co więcej to lewicowe pomysły są odpowiedzialne za epidemię inceli. Doprowadziły w dużej mierze do tego socjale.

@Austriacki_artysta_i_ekolog: Szkoda, że nie
Ale po co wogóle pracować, rozwijać się, czy próbować coś osiągnąć samemu, lepiej wychodzić z założenia że i tak nic się nigdy nie uda


@Austriacki_artysta_i_ekolog: To zależy jak reagujesz na marchewkę na kiju. Pamiętaj tylko, że gonisz pusty koncept pieniądza i często do końca życia nie osiągniesz celu. A jednocześnie będziesz krytykować dobre rozwiązania podatkowe, bo się łudzisz, że kiedyś to będzie Cię dotyczyć. A jedyne to szkodzisz nam wszystkim.

Pożyteczni
lewica funduje niepełnosprawnym w Holandii seks z funduszy publicznych, prawactwo nigdy by czegoś takiego nie poparło.


@PolskaPrawica: Z drugiej strony część europejskiej lewicy forsuje skandynawski model podejścia do prostytucji gdzie karze się tylko klientów osób prostytuujących się
https://www.wykop.pl/wpis/54154791/neuropki-czesto-mowia-ze-przegryw-powinien-glosowa/
Według mnie bieda i incelizm mają podobne przyczyny czyli geny i środowisko w którym człowiek się urodziła oraz wychował, na oba te problemy daje się równie durne rady typu "wstawaj wcześniej i dźwigaj
@PolskaPrawica: powiedz to ludziom inwestującym własne opodatkowane pieniądze w giełdę, oddającym z bananowego zysku 19%, kupującym z pozostałości ovatowaną czekoladę i widzącym jak to co rząd zabrał jest roztrwaniane.

#!$%@? co za kłamliwa grafika:

1920s - 73% marginal tax rate. a w rzeczywistości:
https://www.cato.org/commentary/1920s-income-tax-cuts-sparked-economic-growth-raised-federal-revenues

When the federal income tax was enacted in 1913, the top rate was just 7 percent. By the end of World War I, rates had been greatly
prewenaza - @PolskaPrawica: powiedz to ludziom inwestującym własne opodatkowane pieni...

źródło: comment_1618997387MkppDMcRfiQnAJ9VMYrFqi.jpg

Pobierz
Albo do #!$%@? do końca życia za miskę ryżu. ¯_(ツ)_/¯


@CocoJamboolin: Bzdura. Za miskę ryżu to tyrało się za komuny. Dzisiaj nawet pracując na minimalnej masz nieporównywalnie większe możliwości i jakość życia niż przy braku kapitalizmu. Do tego o wiele większe szanse na awans społeczny i docenienie twoich umiejętności. Ja nie jestem nikim wybitnym, a przy odrobienie wysiłku zarabiam nominalnie zauważalnie więcej niż przeciętny Niemiec. Kiedy 30 parę lat temu moja