Wpis z mikrobloga

pończochy, gorąco było.


@ciemnienie: zuch dziewczyna! T-bary, kiecka z trenem, pończochy, brak ramiączek od stanika - ocena BDB+
no i całkiem wysoka! w tych butach to nawet do brody by mi dało darę!

przypomniał mi się mój własny ślub - ach pięknie było i bardzo miło wspominam impra do 7 i dobijanie do 8... poprawiny od 11 :D
@ciemnienie: Piękna suknia ja nie łapie ceremonii ślubnych kiedyś to miało sens ludzie się nie znali chcieli ze sobą być to brali ślub wielka uroczystość potem odkrywali to wszystko. Teraz jednego dnia oglądasz netflixa na kanapie,która razem kupiliście, drugiego jest wielka feta i ludzie w niecodziennych ubraniach a następny wieczór znowu Netflix w tej samej pozycji¯\_(ツ)_/¯
@Imod: dziękuję! Hmmm... Myśmy nie mieliśmy wielkiego wesela tylko eleganckie przyjęcie do 1 w nocy w ślicznym gościńcu. Wspaniały dzień i miło go wspominamy. Zostawiliśmy sobie jeszcze dwa dni na dopiecie różnych spraw i wyjechaliśmy na tydzień w podróż poślubna. Wyjątkowy czas, płynęliśmy na fali emocji i to było wspaniałe. Polecam takie rozwiązanie.
: jaki kryzys może być po jakoś ośmiu latach związku przed ślubem? My się znamy jak dwa łyse konie. Już dawno się dotarlismy.


@ciemnienie: znam taki przypadek, 8 lat związku - ślub i po roku rozstanie
żeby było śmieszniej na ślub naciskał facet
jaki kryzys może być po jakoś ośmiu latach związku przed ślubem? My się znamy jak dwa łyse konie. Już dawno się dotarlismy.


@ciemnienie: Życzę jak najlepiej i wierzę że darzycie się zaufaniem, ale mimo wszystko taka pewność siebie w pewnym sensie niepokoi mnie. Trzy lata po ślubie, jesteście w nowej sytuacji życiowej. Zakładam że jeszcze nie macie dzieci, nie dotknęła Was jakaś poważna choroba czy katastrofa finansowa, a to tylko kilka