Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem od roku w związku z cudowną dziewczyną, układa się nam super i myślę że to ta jedyna. Niestety jest jeden zgrzyt. Ona nie była dziewicą, ktoś inny ja rozdziewiczył. Wiem że takie myślenie jest głupie ale jakoś mnie to gryzie. Dlatego mam pytanie do dziewczyn. Dla was ten moment jest ogromnym przeżyciem i na zawsze już go zapamiętujecie bo jest tylko raz w życiu. Czy ten pierwszy facet któremu daliście swój skarb jest dla was tym najważniejszym? Do którego wracacie myślami?
#zwiazki #seks #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #607f41fa274de8000a9a1ff2
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę
  • 71
@AnonimoweMirkoWyznania: każdego porównuje do tego pierwszego, taka prawda. Wiele razy poruszałyśmy ten temat z koleżankami i absolutnie każda ma podobnie.
Mam też zdjęcia w telefonie żeby zawsze mieć je blisko siebie, screeny rozmów etc, dziewczyny są bardzo sentymentalne ( ͡ ͜ʖ ͡)

Ogólnie mimo że było to kupę lat temu to po prostu... Pewnych rzeczy się nie zapomina :)

@AnonimoweMirkoWyznania: nawet nie czytam tego wysrywu. Przede wszystkim poradz sie najlepszej kolezanki, czyli zdrowej logiki ew jakiegos przyjaciela ale na Jana Pawla, nie zadawaj pytan dotyczacych relacji miedzyludzkich na wykopie xD to tak jakbys poszedl w grono lewakow i zapytal sie jak odlozyc pieniadze