Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem od roku w związku z cudowną dziewczyną, układa się nam super i myślę że to ta jedyna. Niestety jest jeden zgrzyt. Ona nie była dziewicą, ktoś inny ja rozdziewiczył. Wiem że takie myślenie jest głupie ale jakoś mnie to gryzie. Dlatego mam pytanie do dziewczyn. Dla was ten moment jest ogromnym przeżyciem i na zawsze już go zapamiętujecie bo jest tylko raz w życiu. Czy ten pierwszy facet któremu daliście swój skarb jest dla was tym najważniejszym? Do którego wracacie myślami?
#zwiazki #seks #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #607f41fa274de8000a9a1ff2
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę
  • 71
@AnonimoweMirkoWyznania: Co z tego że nie była dziewicą, ja też jestem od roku z niedziewicą i nie powinno to robić problemu, zreszta prawiczkiem też nie byle i miałem chyba więcej partnerek seksualnych niż ona partnerów, jak się dogadujecie to nawet nie powinno ci to przez myśl przechodzić, cieszcie się wspólnymi chwilami i życzę wytrwałości ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Thrandvil:

@AnonimoweMirkoWyznania: tez mialem podobny problem, tylko, ze moja dziewczyna byla dziewicą, a ja jej pierwszym. Problen polegał na tym, ze zanim mnie poznala to sie calowala z kimś. Doszliśmy do konsensusu i wyparzyla sobie usta polewajac i pijąc wrzątek. Teraz jestesmy szczęśliwi, a ona zdezynfekowana.


@Thrandvil: tez miałem taki problem, tylko ze ona była dziewica, ja prawiczkiem, żadne z nas się z nikim wcześniej nie całowało. Problem polegał
Co to jest w ogóle za wrzucanie dziewictwa/prawictwa i pierwszych razy z tym związanych do sfery sacrum XD A ty pamiętasz z kim miałeś pierwszy raz albo leżysz sobie w łóżku w nocy i to wspominasz? Bo ja, będąc szczerym, to nie - i wątpię, żeby laski się specjalnie różniły od facetów w tej kwestii
@AnonimoweMirkoWyznania: ja przez to, że byłam w sekcie to czekałam do ślubu i co? I jestem po rozwodzie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Więc jedyne uczucia, jakie mam w związku z traceniem dziewictwa, to takie, że żałuję, ale czasu nie cofnę. O wiele większą wartość ma teraz dla mnie to, że mam mężczyznę, który mnie kocha, szanuje i nie używa względem mnie przemocy.
Dodatkowo Twoja dziewczyna mogłaby równie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@AnonimoweMirkoWyznania:

dla was ten moment jest ogromnym przeżyciem i na zawsze już go zapamiętujecie bo jest tylko raz w życiu.


To pytanie? Bo ogólnie to: rotfl. Nie. Ja płakałam po i ten momentami był dla mnie zwyczajnie przykry, bo odbiegał od wyobrażeń. Dlaczego mam go rozpamiętywać i do niego wracać? XD

Ogólnie to nieźle masz łeb stłuczony, pisząc, że to skarb i od razu stawiając tezę. Naczytałeś się biblii, harlequinów czy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: większość moich koleżanek nosi na szyi zamykany medalik ze zdjęciem swojego pierwszego partnera seksualnego, a kilka z nich ma nawet domowe ołtarzyki na których co miesiąc podczas okresu palą świeczki sypią płatki róż i wspominają pierwszy raz słuchając Coldplay. No niestety baby takie są.


@WiemyCoWiemyKogo: wspaniałe :D
**top_kek**: Jedyne uczucie jakie mam w głowie myśląc o swoim pierwszym razie to ultra cringe, a jedyna sytuacja w przeciągu ostatniego roku, kiedy o swoim pierwszym razie myślę, nastąpiła teraz, po przeczytaniu tego posta XD A chłopak nie był jakimś przypadkowym typem, tylko gościem, z którym byłam ~2 lata. Różnica charakterów i celi w życiu, stąd po jakimś czasie się rozstaliśmy.

Jeżeli to nie bait, to odstaw wykop, bo projekcje wykopków na
panieOP: Pierwszy raz się pamięta - głównie dlatego, że towarzyszą mu wielkie emocje. Ale te emocje zazwyczaj są większe przed, poprzez oczekiwania, a nie podczas samego stosunku.
Jeśli ten pierwszy raz nie był z kilkoma na raz albo w klubowej toalecie, to nie ma co rozmyślać. Najważniejsze jest to co między wami, a nie to czy ona pamięta wygląd innego penis.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua