Wpis z mikrobloga

  • 0
@Potezny_Odyniec jak biorę przed snem, to mam więcej snów które lepiej pamięta. Zobacz czy tak będziesz miał. Ogólnie to chyba najlepiej działa przy dłuższym stosowaniu
  • Odpowiedz
@Potezny_Odyniec: Jak jeszcze były te stare to potrafiłem brać po 4 tabsy, a zalecana była 1 xD Bierz całą śmiało. Osobiście brałem rano bo jak brałem przed snem to czasami miałem trudności w zasypianiu.
  • Odpowiedz
@Potezny_Odyniec: nie bierz przed snem bo sie mocno lać chce po nich. Takze bedziesz wstawal w nocy za dużo. Na mnie osobisćie nie działa, biorę jako plscebo 2 tabsy od swansona. W sumie jedyny efekt to zapamietywanie snów no ale to chyba nie jest plus
  • Odpowiedz
@Potezny_Odyniec: a kreatyne kiedy bierzesz? Po niej mam nagorzej ze szczaniem. Zawsze bralem przed treningiem czyli ok 17 a i tak trzymalo mnie szczanie do nocy. dlatego zmienilem na rano i sie polepszylo. Tak samo posilki staram sie jesc i pic tak maks do 21 (ide spac srednio o północy)
  • Odpowiedz
@Potezny_Odyniec: biorę ashwaghande KFD od 1,5 miesiąca po 1-2 tabletki dziennie i nie działa to gówno. A mogłem się posłuchać użytkownika @Kasahara i nie kupować. A tak to mam jeszcze drugie, nieotwarte opakowanie i równie dobrze mógłbym to #!$%@?ć do kosza. Wyszłoby na to samo xd
  • Odpowiedz
@Antiax:

Z legalnych prawie nic nie działa i zazwyczaj szkoda kasy. Działają leki/nielegalne
Możesz kupić stack za 500 PLN i zero różnicy będzie ¯\_(ツ)_/¯ no głównie pomoże higiena życia

Ashwaganda, Kava kava, Kofeina, Teanina, Alpha GPC, Cholina CDP, ALCAR, Reishi, Changa

Z działających np. Modafinil
  • Odpowiedz
@Potezny_Odyniec: tez mam problem z sikaniem w nocy biorę rano różeniec górski, ashwagande, d2, omega3, ZMB no i kreatynę i w nocy wstaje siku ze 3-4 razy co prawda ostatni posiłek zjadam na godzinę może 2 przed snem ale kiedyś tak nie miałem chyba zaczęło się po tej ashwie i różencu
  • Odpowiedz
@Potezny_Odyniec: nie polecam ashwy, nie wiem czy to kwestia tej od KFD czy ogólnie ale ja budziłem się dosłownie po 10 razy w nocy przez cały czas brania (2-3 tygodnie), przestałem brać to po 2 dniach w końcu spałem normalnie. nie było żadnych zmian w diecie, trybie życia, pracy etc więc jedyną sensowną przyczyną tej bezsenności była ashwa
  • Odpowiedz