Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Kiedyś robiłem przeszczep ale mało się przyjęło w końcu stwierdziłem że to zgolę ale i tak miałem czerwone ślady po przeszczepie jak widać.

Także wybrałem opcję mikropigmentacji. Najlepszą ofertę dostałem z Łodzi. Miałem 3 sesje w sumie 2 płatne, a 3 poprawkowa gratis, bo nie chciał mnie Michał puścić z niedokończoną głową.
W #!$%@? polecam gościa. Cenę fajna zrobił i robota pierwsza klasa plus super sie gada, nie wiem kiedy te godziny zleciały. Także jak ktoś się zastanawia to powiem szczerze że dawno lepiej się nie czułem. zrobiłem to z pół roku temu. (Tera mi wysłał fotki przed po)
Cena jakoś 3k a inne wyceny miałem po nawet 7 w wwa.
Miałem do roboty nie tylko zakola i czubek ale i miejsce donora z tyłu także kawał czachy.

http://www.mikropigmentacjaskoryglowy.com.pl/mikropigmentacja-skory-glowy-mikropigmentacja-glowy/

#lysienie #czujedobrzeczlowiek
Krzyshake - Kiedyś robiłem przeszczep ale mało się przyjęło w końcu stwierdziłem że t...

źródło: comment_1618936437v3TcbNEToBdL2pXBLeLx0u.jpg

Pobierz
  • 16
@Krzyshake pytam bo miałem okazję skorzystać z takiego zabiegu w "promocyjnej" cenie 2k PLN jakoby normalnie taki zabieg kosztował 7k ale widzę, że studio chyba trochę fantazja poniosła w takim razie. Jak wygląda temat jeśli chodzi potem o dopigmentowanie powiedzmy za kilka lat? Cena niższa czy znowu trzeba całość płacić?
@Krzyshake: Hej, ja właśnie też chcę sobie zrobić ten zabieg. Masz jakieś uwagi co do niego ? Nie wiem np że słabo to wygląda jak się zmoczy głowę na basenie i tym podobne. Bo szukam wszelakich info żebym później nie żałował. Co ile lat trzeba odnawiać bo ja wyczytałem, że co 3 lata
@RazWDupeToNieHej: ja tam polecam, gole sie jak sobie przypomne, czyli pewnie ze 2 razy w tygodniu po 30 sekund i tyle ( zwykla maszynka do wlosow z rosmana za 30zl z najnizszym ustaiweniem xd) to wyglada tak samo bez wzgledu na warunki. Raz na trzy lata? Nawet nie sprawdzalem u mnie w takim razie minie zaraz 2 lata i jest gites. Moze pojade sobie na jakies poprawki za rok czemu nie.
@Krzyshake a z przeszczepem czemu się nie powiodło? Gdzie robiłeś?

Ja rozważam te opcje plus jeszcze system włosów, czyli perukę z naturalnych włosów, co się przykleja do skóry głowy. Ponoć wygląda to naturalnie i starcza na rok. Myślałeś o tym?
@AlexBrown: myślałem ale nie chcę kolejnej rzeczy o która trzeba się martwić, mylsec czy nie spadnie na basenie na siłowni przy silnym wietrze. Nie chcę mieć ukiszonej potem skóry. Z takimi myślami zawsze będziesz nie do końca pewny siebie i ten powód przekreśla dla mnie te opcję.

A czemu się nie przyjęło nie wiem. Może za gorąco, może za bardzo się pociłem nie mam pojęcia. Gdzies w Turcji robiłem