Wpis z mikrobloga

@Rabusek: wczoraj stałem pod Leroy Merlin w kolejce bo zwracałem pewne produkty. Stojąc przy głównym wejściu przez 15 minut chyba przewinęło się 30 osób wchodzących na "słupa" czyli na NIP z google bo nie mieli karty PRO ;D Następne zakupy robię jak reszta a nie będę stał jak frajer w kolejce ;P
@Rabusek: z tymi budowlanymi to w ogóle cyrk. W weekend dzwoni do mnie szwagier, że robi remont jednego pokoju i czy mu nie pomogę. No ja chętnie zawsze.
Jedziemy po materiał do castoramy, na zewnątrz obsługuje jedna pani, a pan kompletuje nam zamówienie. Niż nam to poszukiwał to minęło 30 minut. Dobra brakuje czegoś, to jedziemy jeszcze do Obi. Podchodzimy do kasy na zewnątrz z a tam nam mówią, że trzeba
Bricomarche, majster, maja Cześć sklepu wydzielone jako przestrzeń magazynowa, ale jak chciałem kupić drabinę to pan mi tylko grzecznie podniósł taśmę.. Każdy radzi Sobie jak może, i bardzo dobrze. Na strefie zamkniętej wiecej klientów niż na otwartej ;D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rabusek to ja Ci powiem lepszy myk - możesz podać NIP Castoramy i Cię wpuszczą xD Oni tylko sprawdzają czy numer istnieje w bazie bo nie chcą tracić potencjalnego klienta otwierając tylko na B2B

@Vladimir_Kotkov: No dobra ale przy kasowaniu towaru mozna juz nipu nie podawać?
No ale czego nie wiedziales? Pinokio wynegocjowal z wirusem ze ten nie bedzie zarazal nikogo kto ma firme.


@gorzki99: prosta sprawa, to wynika z przepisów i logiki!
Zwykły obywatel - osoba fizyczna. Wirus może zaatakować fizyczną osobę.
Firma (zwłaszcza duża) ma w rozumieniu przepisów osobowość prawną. Jak fizyczny wirus ma zakazić osobę prawną? Nie da się. Więc można bezpiecznie wchodzić jako firma.