Wpis z mikrobloga

@hrumque: Czyli potwierdza sie to co wszyscy wiemy-w tym chlewie jak nie masz plecow to masz problem.
Taka sytuacja:
wchodzisz pod prysznic i tak nieszczesliwie stanales ze brodzik pekl. I teraz szukasz w telefonie wsrod kontaktow kto ma firme zeby pojechal Ci kupic brodzik do castoramy bo samemu nie mozesz :DDD

Ciebie wirus zabije-jego nie bo ma supermoce czyli firme :)
  • Odpowiedz
to budowlane są zamknięte? U mnie w mieście wszystkie są otwarte normalnie

@pepek614: małe/hurtownie - są otwarte normalnie.
Większe jak obi/casto/liroj są otwarte w sposób taki, że :
- wydają zamówienia złożone przez ciebie przez net/tel (przyjezdzasz i mowisz ze zamówienie nr, kod odbioru taki, i ci wydają na wózku przygotowane już)
- realizują małe proste zamówienia lokalne "chciałbym to i tamto, przynieście mi"
- działa w normalnym trybie (z zwiedzaniem
  • Odpowiedz
@worldmaster: Tak naprawdę nawet jakby trzeba było to co z tego? Faktur na swoje jdg nie trzeba rozliczać i można brać na cokolwiek byle nie wykazywać w jpku i kpirze. Cudzy nip też można podawać. Jest w Polsce ograniczenie w kupowaniu wyrobów tytoniowych przez internet poza zakupem dla firm. Póki nie miałem swojej działalności to zamawiałem wpisując dane Orlenu. Nie jest to w żaden sposób karalne.
  • Odpowiedz
@Rabusek: No ale czego nie wiedziales? Pinokio wynegocjowal z wirusem ze ten nie bedzie zarazal nikogo kto ma firme.

(trwaja negocjacje zeby oprocz kastoramy poszerzyc oferte na baseny, silownie czy restauracje)

@gorzki99: I 500 plusów dla takiego populistycznego #!$%@?, gratuluję
  • Odpowiedz
@kaaban: No ale czemu ja bez firmy budowlanej mogę kupić rękawiczki ogrodowe a sąsiad bez firmy nie xD


@Rabusek: pewnie dlatego, że działanie firm jest kluczowe żeby gospodarka nie padła na ryj, więc firmy mogą kupować. Od roku przerabiamy, że co byś nie zostawil otwarte, to polaczki muszą tam masowo polecieć - żeby tego uniknąć, zamyka się.

Czasem mam wrażenie że tutaj siedzą ludzie w wieku 7-10 lat, którzy w
  • Odpowiedz
@Rabusek: Bo nie są częścią łańcucha dostaw w żadnej z branż i koszt ich zamknięcia jest niższy niż koszt braku miejsc w szpitalach? Jesteś testerem i nie widzisz tych zależności?
  • Odpowiedz
Bo nie są częścią łańcucha dostaw w żadnej z branż


@kaaban: tak samo jak budowlaniec i ogrodnik

koszt ich zamknięcia jest niższy niż koszt braku miejsc w szpitalach


@kaaban: co ma szpital do budowlańców xD
Poza tym - moj koszt jest lepszy niż twoj

Jesteś testerem i nie widzisz tych zależności?


@kaaban: może dlatego że nie pracuje w Polsce mam inną mentalność ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@kaaban: ale ale, widziałeś jaki reżim sanitarny utrzymują otwarte restauracje? A teraz przejdź się obok jakiejkolwiek budowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz