Wpis z mikrobloga

@Rabusek: No i co za problem? W makro też można mieć kartę z jakąkolwiek formą działalności. To chodzi o to, żeby w miarę móc nadzorować i kontrolować kto co kupuje, jako iż i castorama i makro to swojego rodzaju hurtownie.
  • Odpowiedz
@Rabusek: No ale czego nie wiedziales? Pinokio wynegocjowal z wirusem ze ten nie bedzie zarazal nikogo kto ma firme.
(trwaja negocjacje zeby oprocz kastoramy poszerzyc oferte na baseny, silownie czy restauracje)
  • Odpowiedz
@Rabusek: ja byłem w castoramie i przy wejściu gość powiedział, że sklep zamknięty, ale mogę telefonicznie zamówić, a oni mi zamówienie przyniosą tam

  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Rabusek: pojechałem do bricomana na Kowalach i tam chcieli jakieś VIP karty na działalność zakładać. Dostałem kartkę i miałem w przejściu wypisywać dane firmy gdzie inne typy mi stały nad głową. Jak zwierzęta xD #!$%@? jajca i pojechałem do metalzbytu do Gdańska. Na luziku wszedłem bez jakiś pierdół.

Gówno sklep z jakimiś gówno kartami.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@l_Grela_l: Leroy Merlin rejestrujesz sobie kartę PRO dla przedsiębiorców, przy wejściu pokazujesz apkę z numerem karty, wbijasz do środka i nie stoisz jak zwierzę przed sklepem ;)
  • Odpowiedz
XDDD prowadząc firmę IT normalnie wszedłem do castoramy


@Rabusek: potwierdzam, że nie trzeba mieć w ogóle firmy. Podałem NIP swojego pracodawcy i też nie robili żadnych problemów. Współczuję tym czekającym w długiej kolejce na odbiory.

A co do wejścia, to zapytałem jakie są zasady dla firm, to pani od razu zaprosiła mnie do środka i tłumaczyła tak, żeby nikt nie słyszał xD
  • Odpowiedz