Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mam do sprzedaży/wymiany następujące dekanty
Rasasi al wisaam 20ml- 1 shot - 24zl
Fattan 5ml- 1 aplikacja na nadgarstek - 7zł
Mogę odlać (zł/ml)
Kouros 2.8
Joop Homo 0.8
Hitfire - podróbka fafika - 0.7
Hugo Iced - ciekawy letni - 1
PR 1 million Parfum 3.1
Szkło 3zl
Paczkomat 13zl
#stragan #rozbiorka #perfumy
  • 18
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Odbuta: Popatrz na to z tej strony, że jeśli ktoś zamówiłby Hitfire za szalone 10zl, to dla bliżej nieokreślonego profitu muszę wciąż kupić strzykawkę, karton, wypełnienie, folie bombelkowa. Już widzę jak sam bawisz się z tym wszystkim i potem lecisz do paczkomatu. Czas też kosztuje, a jakoś nie widzę na tagu zbyt wiele osób bawiących się w takie odlewki, bo to się nie opłaca
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rookie34: koszt strzykawki masz w cenie szkła, bo dekanty nie kosztują 3zl. Karton i wypełnienie ja mam z tego co kupuję, ale jak nie masz i musisz to kupić to lepiej to wrzucić w cenę wysyłki a nie perfum. Poza tym nikt ci nie każe sprzedawać samego Hitfire i ogarniać wszystko przy paczce za 5zl - ustal sobie mwz i po problemie :) oczywiście realnego problemu nie ma bo nikt nie
@Rookie34: Co to za gównoburza w ogóle, wolny rynek przemówił, xD. Są ludzie, którzy pierniczenie się z wycieczkami do apteki, dekantami, inpostami i rozlewaniem tego wyceniają na więcej, niż 0 zł i elo. To że ktoś ma zajawkę, żeby to robić społecznie, to chwała mu za to, ale oczekiwanie od każdego, że będzie odlewał 0,001 ml jakiegoś żużlu po kosztach i jeszcze dokładał po czekoladce ku uciesze zakolaków, to trochę xD.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Rookie34: jak ci wychodziło 2,50 a bierzesz 3 za dekant to właśnie tą różnice liczę na strzykawkę. Nie będę kontynuował tematu bo szkoda naszego czasu, ja tam się nawet jakoś nie przywalam do Twojej wyceny bo mi to wisi, chciałem tylko zauważyć że można to lepiej rozwiązać niż dawać cenę 4x wyższą od sklepowej. Z fartem.
@Warzywo: nikt się nie #!$%@? o różnice 10-30 groszy na ml, ale narzutka 4krotna
@Rookie34: w sumie to przy założeniu że te wszystkie rzeczy do przeprowadzenia rozbiórki tyle kosztują to czemu bossa masz tak tanio? Dopłacasz do interesu jak sadownicy? XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Odbuta: czekaj, najpierw, że coś mam za drogo, a teraz, że Iced sprzedaję poniżej wyszukiwarki... Naprawdę chyba nie masz życia poza tym tagiem, że chce Ci się truć ludziom dupę o coś takiego. Cya